Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi visz rá 1 fiatal lányt,...

Mi visz rá 1 fiatal lányt, hogy így elrondítsa magát, ilyen társaságba keveredjen? Kép lent

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 21. 13:49
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%

egyébként nem tudom, miből látod, hogy koszosak, igénytelenek? Nekem egyik ruhája sem tűnik dzsuvásnak, és attól, hogy valakinek punk frizuja van, még ugyanúgy fürdik, és lehet igényes is. Mellesleg egy ilyen sérő belövése 3x annyi időt vesz igénybe, mint a te kis rózsaszín sminked reggelente. Abban sem vagyok biztos, hogy a hely koszos, attól, hogy össze van firkálva a fal. Mellesleg valószínűleg nem itt élnek, csak itt buliznak, ennyi.

Ja és hozzátenném, hogy a rockerek/metálosok/punkok körében sokkal kevésbé elterjedt a droghasználat, mint a discosoknál. A punkoknak pénze sincs rá,...szóval ez bukta :S

Te meg egy felszínes, sznob, unintelligens liba vagy, ha azon lovagolsz, hogy így néz ki, ezért biztos büdös és igénytelen, és fúj, pénze sincs rendes piára. Az ember nem attól lesz jobb ember, hogy gazdagabb, vagy más a sérója és más zenét szeret, hanem attól, ahogy viselkedik és amit mutat mások felé. Te meg már minősítetted magad ebből...

2010. okt. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Nem tudom neked mi a szent szar közöd van mások kinézetéhez.
2010. okt. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!