Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi visz rá 1 fiatal lányt,...

Mi visz rá 1 fiatal lányt, hogy így elrondítsa magát, ilyen társaságba keveredjen? Kép lent

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 21. 13:49
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Nem, csupán logikusan gondolom. Ha én csórónak születettem volna, azon lennék, hogy kimeneküljek a nyomorból, nem tönkretenném magamat 15 évesen. ;)
2010. okt. 21. 14:54
 32/42 anonim válasza:
Biztos vagyok benne hogy ez valami elhagyott hely / club bármi biztosan nem élnek itt mi is megyünk ilyen helyre amikor nem tudunk senkihez se menni nincs nyitva semmi értelmes dolog ami nekünk kellene itt legalább meleg van és ellehet jól ütni az időt...Itt nem élnek ez 100 % csak idejöttek iszogatni...
2010. okt. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
nem, nem erről van szó. ez valóban támadható pont, bár mindennek meg van az oka, felhozhatnék itt a lázadástól kezdve a megbotránkoztatásig mindent, de való igaz hogy a mai punkok igénytelensége támadható marad, főleg hogy a régi célok kivesztek. Mindenesetre ez az életforma egy sajátossága, nem kell hogy tetszen neked. ellenben nincs igazad arról hoyg elisszák az eszüket, és a unkok igénytelensége semmit sem változtat azon hogy mennyire nem vagy képes átlátni egy stíluson. (mert itt már csak stílusról beszélhetünk)
2010. okt. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Rossz családi háttér (szerethiány, gyerekkel való beszélgetés, törődés hiánya, szülők alkoholizmusa..stb.) befolyásolható, gyenge személyiség.

Gyerekek. Ez nem stílus, az ilyenek a gödör lemélyén csücsülnek, csak ő maguk se tudják. Attól, hogy rocker valaki még nem feltétlenül vedel ilyen igénytelen tróger közösségben mint ez a kislány.

2010. okt. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
ugyanúgy önti magába a vele egykorú az alkoholt, csak éppen szép pohárból egy igényes asztalka mögött. de mindegy, a vége úgyis hányás lesz.
2010. okt. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Ne beszélj egy olyan társaságról amiről nem tudsz semmit.Az a bajod mint a legtöbb embernek.Felszínes vagy!!!Minden ami más az nektek már rossz.Nem minden punk egy alkoholista, kannás bort vedelő, drogos.Igénytelenek vannak a diszkósok között is.Ne általánosíts!!Én is punk voltam, és a lelkem mélyén az is maradok örökre.De!Soha nem voltam igénytelen.

http://www.youtube.com/watch?v=tG1rHfPYr40

2010. okt. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
ihj ez olyan nosztalgikus :D
2010. okt. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Elmondanám, h a diszkókba 16 az alsó korhatár.
2010. okt. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Te nem, hogy logikusan nem gondolkodsz, gondolkodni sem gondolkodsz. Felszínes, sznob sz*rjankó vagy, aki kötekedni jár ide.

Vegyél pizsamát, és alukáljál; ősbarom!

2010. okt. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Szerintem vad, csinos lány:) Sokkal jobb, mint egy plázap.csa:) mellesleg a tinik 90%-a ugyanígy vedel, tehát ez lényegtelen.

Ami ráveszi: a divat, a sablonos emberek, kötöttségek utálata, a lázadás, az, hogy a saját útját akarja járni, és lesz/rja, hogy mások mit gondolnak a kinézetéről.

2010. okt. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!