Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy viselitek a külföldi...

Hogy viselitek a külföldi magyarokat?

Figyelt kérdés
Gondolom szlovákia meg hasonlók akik magyar anyanyelvűek de nem Magyarországiak.Volt egy kisebb összetűzésem ezért kérdem!
2009. jan. 29. 15:07
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
60%
en erdelyi vagyok de nem birom a magyarorszagiakat sok ok miatt nem reszletezem de a tortenelmet ha utanna neztek magyarorszagot darabokra szedtek az egyeduli orszag aki hataros a magyarokkal s amugy szekely szarta a magyart mert amikor be vandoroltak a szekelyek itt voltak s csodalkoztatok h mi is a magyar nyelvet beszeljuk
2009. febr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
50%

Utolsónak!

Ha nem bírod a Mo-iakat nem kell idejönnöd. Ennyi!

Ja és ha ekkora magyar vagy tudnod kéne , hogy a bevándoroltak szót egybe kell írni. NO COMMENT!

2009. febr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Jaj de felesleges ez a .... nem attól magyar valaki mert tudja a helyesírást :-). Nyo nembaj további szép napot nehogy már összekapjunk. Mindegy kik vagyunk a lényeg, hogy emberek mindanyian szóval szeressük egymást:-D
2009. febr. 6. 12:47
 24/38 anonim ***** válasza:
65%

Nincs vita, de komolyan...

És mielőtt valaki belém döfné a nagykést, exbarátom egy erdélyi magyar srác volt (már kettősállampolgár).

Sajnos nála is mindig éreztem, egy olyan hogyismondjam, "felsőbbrendűségi érzés", szidt

2009. febr. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

Nincs vita, de komolyan...

És mielőtt valaki belém döfné a nagykést, exbarátom egy erdélyi magyar srác volt (már kettősállampolgár).

Sajnos nála is mindig éreztem, egy olyan hogyismondjam, "felsőbbrendűségi érzés", szidta a magyarokat és neki "minden jár", mert ő erdélyi magyar...

De ettől függetlenül persze szerettemé és én is azt mondom, hogy amíg nem bánt, addig tök mindegy, hogy magyar vagy szlovák vagy erdélyi magyar, mert nem a hovatartozását nézem, hanem , hogy milyen ember...

És ennek semmi köze a törénelemhez... (első voltam)

2009. febr. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
:-) semmi ilyen nem fordulna elő! Köszönöm gondoltam hogy :-) okosabb vagy:-)
2009. febr. 7. 12:56
 27/38 anonim ***** válasza:
93%
Hat kedves elso valaszolo ,enszerintem te nem is vagy magyar csak egy MO-n lako magyarul beszelo "mas "nemzetisegu egyen.Az Erdelyi magyarok es a mas orszagbeli magyarok ,sokkal inkabb megerdemlik a Magyar jelzot ,amig azokrol akik nem magyarok es a magyarokat nem birjak annyit mondhatok,hogy ezek Bitangok Magyarorszagon.
2009. febr. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
80%

Kedves Utolsó előtti!


Itt születtem, ez a hazám, minden papíromban az állampolgárság rovatban a magyar szerepel?


A Te irataidban mi szerepel állampolgárságként???


Miről is beszélünk akkor????????


első

2009. febr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
33%
Na látod ebben egyetértünk... Nem kívánkoznak ide, maradjanak otthon... innentől kezdve tőlem akár japán szív is doboghat bennük.. De továbbra is fenntartom, hogy az az ország, ami az én és a többi magyar adójából él, nem a "külföldi" magyarokat istápolja.. Van ebben az országban elég istápolnivaló ember...
2009. márc. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
69%
ATE magyarorszagodban (szandekosan irtam kisbetuvel)keves a magyar!!!TE milyen nemzetisegu vagy ???Mert ,hogy nem Magyar az tutibiztos.Tehat a gyengebbek kedveert, nem azt kerdeztem milyen allampolgar vagy ,hanem milyen nemzetisegu?Mert csak a mas nemzetiseguek feltik MAGYARORSZAGOT a Magyaroktol,hogy nehogy atkoltozzunk es tobb magyar legyen mint mas nemzetiseg.Te felsz tehat nem vagy Magyar, attol feltek ,hogy magyarorszag ujbol MAGYARORSZAG lesz???
2009. márc. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!