Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy viselitek a külföldi...

Hogy viselitek a külföldi magyarokat?

Figyelt kérdés
Gondolom szlovákia meg hasonlók akik magyar anyanyelvűek de nem Magyarországiak.Volt egy kisebb összetűzésem ezért kérdem!
2009. jan. 29. 15:07
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
55%
Hagyjuk szerintem ezt a meddő vitát...nem áll szándékomban Téged megggyőzni,Te sem tudsz engem.. úgyhogy mindenki éljen boldogan a saját kis véleményével a saját országában...
2009. márc. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
75%
En is azt mondom hagyjuk ezt a vitat, mert kutyabol nem lesz szalonna ,es beloled sem MAGYAR soha.
2009. márc. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
33%
Rendben, de én legalább papíron az vagyok... veled ellentétben...
2009. márc. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ilyen baratsagos hangnemet ,csak egy Indiabol betelepedett ,vagy egy lagerszokeveny irhat...ha ertitek mit akarok mondani.Megint mondom egy Magyar nem fel a Magyartol,csak a nem Magyar fel a Magyartol.Mondtam azt is ,hogy a papir mire jo ..neha.Szeretnem latni a csaladfatokat egy par evtizedre visszamenoleg.
2009. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
60%
Kiscsillag már kevered a szezont a fazonnal.. miért kellene félnem? Nem értem! De tudod mit, érezd, hogy igazad van..
2009. márc. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Édeseim:-) azért maradjunk okosak:-) es szeressük egymást továbbra is:-)
2009. márc. 6. 23:19
 37/38 anonim ***** válasza:
Semmi gond en nem veszekszem , olyanokkal akik nema z ARIA FAJBOL valok!
2009. márc. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
BOCS ELRAGADTATTAM magam .Nem is lehet a te tortenelmed ,mert te nem vagy Magyar!EZ A MI TORTENELMUNK!!TE egy lagerszokeveny vagy, egy Gy@rcsan@parti m@jom.egy forditott GOJ.... MMI?????????
2009. márc. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!