Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem tartjátok ezt kicsit...

Nem tartjátok ezt kicsit pofátlan dolognak?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm felhozta, hogy a szülinapi bulijára fejenként jelképes(!) 2ezer Ft lenne a belépő, korlátlan étel és italfogyasztással...nem azért tart valaki bulit, hogy szeretettel meghívja a barátait, rokonait és állja ennek a költségeit? Én pofátlanságnak tartok elkérni ennyi pénzt, még ő hív meg és még fizessek is? Ennyi pénzt pesten nem kérnek el egy szórakozóhelyen. Nekem nem lenne pofám ilyet mondani az biztos. Megtenni meg főleg.

Mit gondoltok erről?


2011. febr. 1. 19:31
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%

Hello. Én vagyok az, akinek hallgatsz a véleményére (nem faterod, hanem aki felköszöntött:))

Valóban ez van, sőt, ha kimondottan ajándékot nem kérve és a többiekkel együtt közösen kitaláltátok, akkor meg pláne semmi inkorrektet nem találok a dologban. A hölgy kicsit talán túlreagálta vagy kevesebb infója volt a kelleténél.

Van egy ötletem, amivel nagyon lovagiasan zárhatod az ügyet: meghívod őt, úgy, hogy ne fizessen, persze a többiekkel egyeztetve, vagy egyszerűen átvállalva a 2ezres kiadást. Különösen, ha afféle testvéries régi kapcsolatotok van.

Jó mulatást. Mikor lesz amúgy?

2011. febr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
28%
Ugye, hogy így már más a szitu? Benned látom az értelmet egyedül a kommentelők közül! (pozitív dícséret) Én ezek után míg bocsánatot nem kér tuti nem hívom meg...ez most nagy leszúrás volt.:( ez ilyen jelképes testvériség semmi vérrokonság... Amúgy májusban.
2011. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!