Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem tartjátok ezt kicsit...

Nem tartjátok ezt kicsit pofátlan dolognak?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm felhozta, hogy a szülinapi bulijára fejenként jelképes(!) 2ezer Ft lenne a belépő, korlátlan étel és italfogyasztással...nem azért tart valaki bulit, hogy szeretettel meghívja a barátait, rokonait és állja ennek a költségeit? Én pofátlanságnak tartok elkérni ennyi pénzt, még ő hív meg és még fizessek is? Ennyi pénzt pesten nem kérnek el egy szórakozóhelyen. Nekem nem lenne pofám ilyet mondani az biztos. Megtenni meg főleg.

Mit gondoltok erről?


2011. febr. 1. 19:31
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
6%
Jó zsidók vagytok, 2ezren így kiakadni! gratulálok!
2011. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sikerült jól összevesznem vele, de nem érdekel. Megmondtam neki, hogy itt hányan velem értetek egyet, de ő azt hajtja, hogy akárkit felhívott rögtön belement. Persze azért, mert kihasználják őt, hogy csak 2ezret adnak bele és isznak többszörös értékben. De nem érti meg, szerinte azok az igaz barátok. Hát szerintem nem...és logikátlan neki az, hogy a piafogyasztást fizesse mindenki magának, a kaja részt meg állja ő...na mindegy, párommal mi tuti nem leszünk ott ezek után. :)
2011. febr. 1. 20:15
 23/42 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, de sajnos rólad szól ez az egész kérdés, felismerlek a százalékodból, és mivel szó szerint ezt mondtad nekem, nem volt nehéz lebuknod. De nem érdekel. Kicsit gondolkozz el a többi válaszon, és hogy az igaz barátaid miért is bólintanak rá rögtön a dologra.
2011. febr. 1. 20:17
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

mekkora poén...mármint h lebukott a szülinapos :D

így még szánalmasabb szegény....nekem is fura pénzt kérni, ha bulit tart vki, akkor fizesse is az alapokat. Az ajándékokból "visszajön az ára"

2011. febr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
91%
Hát ez LOL! :) Én sem mennék ilyen buliba, nem hagynám, hogy hülyét csináljanak belőlem!
2011. febr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim válasza:
89%

Mr. 2000 Ft-nak mondom, hogy nem a hozzászólók meg a kérdező a profitorientált, hanem te, fölösleges zsidózni.

Én is szánalmasnak tartom mással fedeztetni a vagánynak tartott haverok buliját. Ha nem akarnál pénzt szedni, téged úgyis a nagy többség meghívna 1-1 valamire, mint ünnepeltet.

Más is szeret minőségi piát, és ha úgy adódik, abból is sokat, de a normális ember ilyet akkor csinál, ha az anyagi lehetőségei engedik, a tirpák meg ügyeskedik, mint te.

2011. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas, csak ennyit mondhatok, a többit már leírták előttem. El ne menj rá.
2011. febr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:56


Egyébként ez is ő, már rájöttem időközben, de szó sincs arról, hogy 27 éves, 22 lesz májusban :D

2011. febr. 1. 21:28
 29/42 anonim ***** válasza:
89%
Hát én ilyet még nem hallottam, egyáltalán nem értem, miért nem úgy csinálja az illető, hogy mindenki fizeti a saját fogyasztását, és akkor kész, tiszta a dolog?
2011. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Eddig se voltam, ez után se fogok. Főleg nem így. Ez van, én egyébként sem szoktam nagy szülinapi bulikat rendezni, de az, hogy elkérjek még pénzt attól, akit meghívok...hát elásnám magam szégyenembe...na mindegy, köszönöm a válaszokat! Örülök, hogy nem én gondolom rosszul...
2011. febr. 1. 21:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!