Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem tartjátok ezt kicsit...

Nem tartjátok ezt kicsit pofátlan dolognak?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm felhozta, hogy a szülinapi bulijára fejenként jelképes(!) 2ezer Ft lenne a belépő, korlátlan étel és italfogyasztással...nem azért tart valaki bulit, hogy szeretettel meghívja a barátait, rokonait és állja ennek a költségeit? Én pofátlanságnak tartok elkérni ennyi pénzt, még ő hív meg és még fizessek is? Ennyi pénzt pesten nem kérnek el egy szórakozóhelyen. Nekem nem lenne pofám ilyet mondani az biztos. Megtenni meg főleg.

Mit gondoltok erről?


2011. febr. 1. 19:31
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Most megkérdeztem tőle, hogy miért kell olyannal is fizettetni, aki nem fogyaszt? Elkezdi, azok haljanak éhen...hát kössz...mert kiszámoltam neki, hogy elmennek 40en, bejön 80ezer ft, fejenként is ha 1 üveg pálinkával számolunk (legyen mondjuk 1500 Ft), akkor rögtön van 20ezer Ft haszna. De én vagyok persze a köcsög, mert mit képzelek, hogy ennyit nem tudok beleadni stb...hát most komolyan, normális az ilyen? Annyira felhúztam magam rajta...
2011. febr. 1. 19:53
 12/42 tetris ***** válasza:
92%
Én se mennék el! Ez olyan megalázó. És a végén még számlát is ad, meg felszámolja az áfát?
2011. febr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell felhúzni magad rajta,nem kell törődni vele,nem kell elmenni,ennyi,am pénz szerzésnek nem rossz ötlet :D
2011. febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%

:D hát nem normális :D!

De most ki tudja ki mennyit, és mit iszik?Te lehet, hogy csak egy kólát iszol és kész tegyük fel 500ft, legrosszabb esetben is, más meg lehet a legdrágább piából iszik meg egy fél üveggel,az meg mondjuk 5000ft, akkor hol itt az igazság?És már miért ne próbálná ki az ember a legdrágább italt, ha "ingyen" van?

2011. febr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
18%

Hát kocsmába én tuti nem vinnék piát...az meg hogy 2ezret elkér teljesen korrekt főleg, hogyha nagy buli lesz! Én voltam már olyanon is, hogy 4000 ft-ot elkértek és rögtön rábólintottam, mivel hideg tálak ezrei voltak és meleg kaja is, no meg hát még mint a csutak úgy leittam magam. :) 2ezer pénzből meg nem sok helyen lehet jót szórakozni, 500 a belépő és kb marad pénzem 3 sörre, attól meg csak szomjasabb leszek. Valahol megértem, ha a kérdezőt hurrogják le. Kérdésem az, hogy az ismerősöd az egész buliból mennyit finanszíroz?

27/f

2011. febr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyit fog beleadni...gondolom ami összeg kimarad. De akkor is marha pofátlanságnak tartok úgy elkérni pénzt olyantól, aki nem iszik semmit, hogy a másik meg 10ezer Ft összegben taccs részegre issza magát. És akkor végülis mi álltuk a piája nagy részét. Tényleg igazságtalan! Ezért zavar a dolog!
2011. febr. 1. 19:58
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk még azt tudni kéne, hogy milyen kaják lesznek? Rendes hidegtálak, vagy marhapörkölt, vagy valami? Mert, akkor esetleg még elgondolkodnék rajta.Viszont ha csak elétek szór egy marék ropit, hát azért nem adnék ennyi pénzt, tudván, hogy még inni is csak minimális mennyiséget fogtok.
2011. febr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Hát igen, ropi, chips stb...főtt étel nem lesz. És úgy lenne korrekt, ha a szülinapos állná a rágcsáló, süti részét, aki meg erősen inni akar az állja magának.
2011. febr. 1. 20:02
 19/42 anonim ***** válasza:
91%
Nem korrekt! Ahogy korábban írtam: PITIÁNER! Vagy tartok bulit és meghívok rá embereket; vagy tartok piknik alapon (bár szülinapra ez necces) vagy tartok bulit belépőset, de meg is hirdetem és akkor én vagyok a: RENDEZVÉNYSZERVEZŐ. De ha nem fussa neki bulit rendezni, akkor ne tartson vagy max vegyen 5 csomag ropit meg pár üveg sört. De azt maga az ünnepelt.
2011. febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Na, hát így abszolút nem mennék, és nem is tartom korrektnek.Minimum egy marhapöri, vagy valami drágább kaja, ha már be kell adni ennyi pénzt :).Ropira egy fillért se!
2011. febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!