Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért csinálnak a régen megszok...

Mért csinálnak a régen megszokott dolgokból ekkora cirkuszt?

Figyelt kérdés

Nagypapám mesélte, hogy az ő apja veréssel nevelte az anyját...és hogy ez a régi világban megszokott volt, és a nők eltűrték.De akkor most mért problémáznak ezen annyira, hogyha a nőt megüti a férje, rögtön válás?

Engem gyakran megver a férjem, de mégse panaszkodok, mert az ő házában lakom, az ő kenyerét eszem...


2011. ápr. 22. 16:58
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
88%
csak hülyéskedik, biztos nem komoly. ilyen nem létezik.
2011. ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
25%
Ő a férjedurad, persze hogy megverhet ha rosszul csináltál vmit.
2011. ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
87%
Amit te csinálsz azt kihasználásnak hívják.
2011. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
5%

"Jaj,hogy ne offoljak: Azért panaszkodnak most már a nők,mert fejlődött a társadalom és most több az intelligens nő és férfi,és a nők nem hagyják,hogy eltapossák őket."


Inkább mondjuk úgy, hogy több a magát intelligensnek tartó nő... lehet h végeznek egyetemet de h nagyanyáink 1000x jobban értettek az ÉLEThez, az tuti.

Egyébként azért van ez mert ma már a nő dolgozhat... régen nem dolgozhatott ha válnia akart azután nem volt hova mennie, nem lett volna mit ennie ezért eltűrték a férjüket. Ma már nem kell ezt tenniük.

2011. ápr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:

Nálatok se a tv a hibás.....


25/N

2011. ápr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:

hát köszönöm a sok oltást, bár azt nem értem, hogy erre mért mondják ennyien, hogy kamu kérdés. egyébként nő vagyok, csak nekem nagyon fura, hogy azért akarnak elvállni, mert veri őket a férjük.

én Romániából vagyok, és nem olyan nagy tragédia, ha megveri az ember az asszonyát.

2011. ápr. 22. 17:17
 17/54 anonim ***** válasza:
95%
Már világos minden.... :D
2011. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
95%
Jah,így már értem,a románokból bármit kinézek!
2011. ápr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
96%
MÁr bocsi, de nekem azért van a férjem, mert biztonságban érzem magam mellette. Számíthatok rá minden bajban, és megoszthatom vele életem leggyönyörűbb napjait. ezt nem tudom úgy elképzelni, hogy azon rettegek, hogy mikor üt meg legközelebb. Hol itt a biztonság, hol itt a boldogság. Te egyszerű tenyészkanca-cseléd vagy egyszemélyben, nem házasTÁRS, mert azok társai egymásnak, nem alá-felé rendelt viszony van kettejük között.
2011. ápr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
94%
Ja, hogy Románia! Akkor érthető...
2011. ápr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!