Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért csinálnak a régen megszok...

Mért csinálnak a régen megszokott dolgokból ekkora cirkuszt?

Figyelt kérdés

Nagypapám mesélte, hogy az ő apja veréssel nevelte az anyját...és hogy ez a régi világban megszokott volt, és a nők eltűrték.De akkor most mért problémáznak ezen annyira, hogyha a nőt megüti a férje, rögtön válás?

Engem gyakran megver a férjem, de mégse panaszkodok, mert az ő házában lakom, az ő kenyerét eszem...


2011. ápr. 22. 16:58
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:

azt énis belátom, hogy alacsonyabb az élet színvonal, de azért nem Kazahsztánban vagyunk.

egész egyszerűen ami nálunk átlagos, azt itt hihetetlnnek tűnik.kérlek ne támadjatok, de ez nekem elég fura

2011. ápr. 22. 17:21
 22/54 anonim ***** válasza:
93%
Értsetek vele egyet,román a lelkem... :D
2011. ápr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 A kérdező kommentje:
nem! én magyar vagyok, Magyarországon születtem, csak ott nőttem fel.
2011. ápr. 22. 17:24
 24/54 anonim ***** válasza:
59%
Nah,most Kazahsztánban élsz vagy Romániában? (Vagy romániai vagy és Kazahsztánban élsz?)
2011. ápr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 A kérdező kommentje:
pont az mondom, hogy nem ott vagyunk, hogy eladják a nőt két libáért.nálunk azért nem annyira dúrva a helyzet
2011. ápr. 22. 17:26
 26/54 anonim ***** válasza:
94%
Örömmel veszed,ha a férjed összever. Deee,hidd el annyira durva a helyzet!
2011. ápr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
75%

Igazad van, még mindig jobb a helyzeted mint néhány Szíriai nőnek :-D Hú de nagy életcél!

Remélem lányaid vannak, és ezt a mentalitást neveled beléjük is: hagyjad, engem is vert apátok, titeket is hadd verjen. Sőt ha, nem ver a férjed, akkor nem tiszteled a csládi hagyományokat!

Éljenek a felvilágosult nők!

2011. ápr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:

Figyelj, amíg a férjed házában laksz és csak az ő fizetéséből éltek addig tűrjed csak.


De a mai világban általában a nők is dolgoznak (sőt, néha többet is keresnek a férfiaknál), közösen építik fel az anyagiakat, így nincs a férfinak több "joga", mint a nőnek.

2011. ápr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:

Csak azért, mert régen úgy volt, nem biztos, hogy jó volt.

Régen nem voltak gyógyszerek, csatornarendszer, stb., mégsem volt jó. És csak azért nem fogunk megdögleni akár egy szimpla influenzában, vagy a házastársunk által, mert régen úgy volt.

2011. ápr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
Régen a betegségeket érvágással meg piócákkal gyógyították. Ma miért veszel be gyógyszert ? Hisz régen az volt a megszokott...
2011. ápr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!