Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért csinálnak a régen megszok...

Mért csinálnak a régen megszokott dolgokból ekkora cirkuszt?

Figyelt kérdés

Nagypapám mesélte, hogy az ő apja veréssel nevelte az anyját...és hogy ez a régi világban megszokott volt, és a nők eltűrték.De akkor most mért problémáznak ezen annyira, hogyha a nőt megüti a férje, rögtön válás?

Engem gyakran megver a férjem, de mégse panaszkodok, mert az ő házában lakom, az ő kenyerét eszem...


2011. ápr. 22. 16:58
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
100%

Tudod azért nem emelt kezet a párom rám soha, mert neki van egy erősebb fegyvere: a kommunikálás. Ha az erősebb bántja a gyengébbet és pláne azt akit oltalmaznia kéne, az egyszerűen nem látja el a feladatát.


És hozzáteszem a mi családunkban még a dédszüleimnél sem volt divat a családon belüli erőszak, mert értelmetlen cselekedet.

2011. ápr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
100%

Pont nem rég voltam gyakornok a szociális anyaotthonban. Ott volt egy roma nő aki 3 kisgyerekkel menekült oda, úgy hogy írni-olvasni nem tudott!


És mert lépni!

2011. ápr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
Baazdmeg, nekem lenne ilyen tehetségem a trollkodáshoz. Grat! :D
2011. ápr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 A kérdező kommentje:
köszönöm, a végére érkeztek normál válaszok is...
2011. ápr. 23. 12:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!