Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Alapvetően, miért megbántó,...

Alapvetően, miért megbántó, irígy, intrikus, más boldogságának örülni nem tudó, nagyképű, provokatív, és rendkívül negatív a magyar ember?

Figyelt kérdés
Természetesen akinek nem inge ne vegye magára! Ezt a kérdést azért tettem fel, mert rengeteget járok a nagyvilágban, sok különböző kultúrával , és emberrel találkozom, de az, ahogy a magyar viszonyul az élethez és más emberekhez, rendkívül elszomorít! (Ez nem azt jelenti, hogy máshol ilyesmivel nem találkoztam,mindenhol léteznek ilyen emberek) de a magyarnál ez már kultúrális! Mivel van elég összehasonlítási alapom, és tapasztalatom, ennek függvényében kérdeztem!
2011. júl. 5. 09:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
55%
Amúgy feltűnt, hogy ezzel a nyavalygó kérdéssel a kérdező pont olyanná vált, mint amilyenek (szerinte) ezek a tahó magyarok?
2011. júl. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 A kérdező kommentje:
Kedves 15:23 , és mindenki aki ennyire szinvonalasan tud hozzá szólni ehhez a kérdéshez, végül beigazolódott, hogy nem hazudtoljátok meg származásotokat, ha neked ez tünt fel ebből a kérdésből, hát gratulálok. Az agyi kapacitásod pontosan annyi amennyire a megnyilvánulásod, vagyis egy nagy nulla! A kérdéshez pontosan passzol a válaszod! Te sajnos abba a kategóriába tartozol, amit a kérdés tükröz! És természetesen a taknyozó is!! A tipikus irígy , provokatív, nagyképű,magyar!Ha véletlenül mégsem Magyar lennél, hanem cigány, akkor egy kicsit megnyugodtam, mert a kérdés esetleg megcáfolandó! A többieknek köszönöm a hozzászólásokat, az értelmeseket! Egyébként a válszokból, majd le lehet vonni a statisztikát, hogy mennyire igaz a kérdés!
2011. júl. 7. 18:51
 33/80 anonim ***** válasza:
43%

"Kedves 15:23 , és mindenki aki ennyire szinvonalasan tud hozzá szólni ehhez a kérdéshez, végül beigazolódott, hogy nem hazudtoljátok meg származásotokat, ha neked ez tünt fel ebből a kérdésből, hát gratulálok. Az agyi kapacitásod pontosan annyi amennyire a megnyilvánulásod, vagyis egy nagy nulla! A kérdéshez pontosan passzol a válaszod! Te sajnos abba a kategóriába tartozol, amit a kérdés tükröz! És természetesen a taknyozó is!! A tipikus irígy , provokatív, nagyképű,magyar!Ha véletlenül mégsem Magyar lennél, hanem cigány, akkor egy kicsit megnyugodtam, mert a kérdés esetleg megcáfolandó! A többieknek köszönöm a hozzászólásokat, az értelmeseket! Egyébként a válszokból, majd le lehet vonni a statisztikát, hogy mennyire igaz a kérdés!"


1. Te takony, a százalékokból nagyon okosan ki lehet fundálni, hogy egy és ugyan az vagyok a taknyozóval.

2. A takony arra utal, hogy éretlen vagy.

3. A magyar mivel melléknév kisbetűvel írandó.

4. Az agyi kapacitásról ne kezdjünk vitát, mert szellemi harcot fegyvertelennel nem vívok.

5. Ha egyedül rám igaz amit írtál, akkor most áruld el hogy miért hü.lye szerinted minden magyar? Mert nekem valahogy nem fedi "az alapvetően barom magyar" képét az, hogy szerinted 4 oldalnyi válaszolóból egyedül én vagyok az.

6. Ha nem ismersz magadra a kérdésedből akkor aztán tényleg nem tudom miről beszélünk:


"Alapvetően, miért megbántó (ezzel megbántasz sok embert), irígy (ezt a szót nem így írják, mellesleg mindenhol vannak irigyek), intrikus (ez nem színház), más boldogságának örülni nem tudó (ilyennel nem igazán találkoztam még), nagyképű (mint te?), provokatív (mint ez a kérdés?), és rendkívül negatív a magyar ember(mint ez a kérdés?)?


Na gondolkozz el ezen miszter miniszter.

2011. júl. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 anonim ***** válasza:
43%
Hát barátom úgy látszik te sem az értelmesebb magyargyűlölők közé tartozol. De ha valóban komolyan gondolod akkor remélhetőleg nem fertőződ tovább a magyarság génállományát azzal hogy magyar párt választasz. Ja, és remélem tisztában vagy azzal hogy az árulókat sehol sem szeretik. Kutyából nem lesz szalonna.
2011. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 A kérdező kommentje:

Szerintem te vagy az akire tipikusan illik, mindaz , amit ebben a kérdésben összefoglaltam. Ilyet én nem írtam, hogy a taknyozó miatt lehet levonni a statisztikát, és azt sem mondtam, hogy minden magyar hülye, és azt sem , hogy magyar gyűlölő vagyok!

Nem azért tettem fel ezt a kérdést hogy egy ilyen buta , negativ anoním okoskodni vágyó bunkó mint amilyen te vagy itt ossza az észt! Érdekes, hogy mások értették, azt amit én mondani vagyis kérdezni akartam, ha figyelmesen elolvastad volna mi van odaírva, akkor most fölöslegesen nem szerepelnél itt!

-Akinek nem inge ne vegye magára!- Te olyannyira beleélted magad a szerepedbe, hogy nem hogy azt gondolod, hogy te vagy itt a mindent tudó, hanem az egész magyar népet a nyakadba vetted! Te vagy az a tipikusan szenvedő buta pesszimista, másokat (bár abszoulute nem értő) de kioktató indulatos ostoba ember! Tudok írni magyarul, olvasd el újra egy pár 100-szor, és rá fogsz jönni miért írtam ott nagybetűvel! Próbálj meg olvasni a sorok közt nagyokos! Itt a bizonyíték arra, amiről beszélek, hogy te nem a kérdésre válaszolsz, hanem próbálsz hibát találni abban, ahogy írok, még külön ki is emeled! Természetesen nem minden magyar ilyen,hát azt írtam én, hogy igen? Gúnyolódni az nagyon megy, könnyebb mint a kérdést megérteni mi? Elhiszem! Idejöttél veszekedni! egyébként nem tudom , hogy a második választ is te írtad, e , de ha igen akkor 1, Hát-tal nem kezdünk mondatot

2, nem vagyok a barátod, és 3 , eltaláltad nem magyar a párom! Eszem ágában sincs!!! de azért javaslom, hogy csak olvasgasd az a kérdést, és azt is amit külön alá írtam, az olyan gyengébbek kedvéért min te vagy!

Ja még a kérdésbe azt is bele lehetne írni, a rád való tekintettel, hogy sértegető!!!

2011. júl. 8. 00:59
 36/80 A kérdező kommentje:
Ja és még csak annyi, hogy azok a válaszolók, akik a történelmet használva írtak kommentet, pl kiemelve Trianont- tőlük még akár tanulni is lehet! Pl, ha idetéved egy fiatalkorú, és elolvassa, mi is az oka annak, hogy kissé savanyú a magyar, talán megérti hol lehetne változtatni, de a te válaszodból, csak egy dolgot ért! A provokácíót! Érted, amit mondani akarok? Ennél primitívebben nem tudom neked leírni!!! :)
2011. júl. 8. 01:07
 37/80 anonim ***** válasza:
22%

"Természetesen nem minden magyar ilyen,..."

Azt írtad, hogy a többség ilyen.


Egyébként tényleg teljesen egy modoron külföldi pasit felszedett külföldimádó magyargyűlölő vagy. Semmi baj azzal hogy elmentél innen, de akkor légy szíves ne pofázz olyanba amiről lemondtál.

Azzal hogy rengeteget jársz a nagyvilágba ne verd a melled, másnak is lehet pénze külföldi nyaralásra. Tudod ilyenkor valami rejtéjes oknál fogva az a céljuk az ott élőknek, hogy te jó emlékekkel menj haza és jól érezd magad, hogy legközelebb is visszamenj, tehát nem negatív dolgokról fognak beszélni, ugyan ez igaz az üzleti utakra, ott sem akarják elijeszteni az ügyfeleket személyeskedéssel és negatív témával, pedig biztos van.

De látom teljesen fafej vagy (de-vel nem kezdünk mondatot, ja háttal sem, sőt éssel sem, mégis ezerszer olvastam már mindet szépirodalmi és más könyvekben is, de tök mindegy) kár veled vitatkozni, eldöntötted, hogy a magyarok többsége tahó, de te egy isten vagy. Jól értem ugye?

2011. júl. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:
2011. júl. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 A kérdező kommentje:

Nem nem jól érted! Teljesen félre érted, és olyan kifejezéseket használsz, és próbálsz a "számba adni" amiket én nem is írtam! Pl, hogy minden magyar tahó.

A helyesírásról is te kezdtél el kötekedni, gondoltam akkor én is leírom, hogy te hol hibáztál!

Egyébként csak , hogy tudd nem nyaralgatok, a munkám miatt utazom sokat, és nem hagytam el teljesen Magyarországot sem, meg van annak az oka, hogy miért tettem fel ezt a kérdést! Ez is a munkámmal kapcsolatos Kiváncsi lennék, hogy te mint öntudatos magyar állampolgár mit tettél le az asztalra annak érdekében, hogy az az ország jobb legyen, szebb legyen, és az emberek boldogabbak legyenek! Csak azért, mert én olyasmit csinálok,a munkámból kifolyólag ami esetleg egyesek hozzáállását megváltoztatja abban az országban, és pozitív irányba lendíthet egy bizonyos réteget! azért írom, hogy bizonyos réteget, mert persze biztos lesz olyan akinek ez sem tetszik majd! Szóval, mielőtt játszod a büszke magyart,ami egyébként nem baj, próbálj meg a dolgok mögé látni, és ne feltétlenül a negativizmust, és rosszindulatot kiemelni pl egy ilyen kérdésből! Én elfogadom az építő kritikát,akár a tiédet is , ha az tényleg építő! Kezdem is, lehet hogy az a szó, a kérdésben hogy -általában- félreérthető, mert ezzel általánosítok, és neked úgy jön le, hogy azt gondolom minden magyar ilyen, de akkor is odaírtam, hogy -akinek nem inge........

2011. júl. 8. 10:29
 40/80 anonim ***** válasza:

Még mindig nem érted....Az általában azt jelenti, hogy pár kivételtől eltekintve mindenkit idiótának nézel és ezt egy jóérzésű ember se szereti.

Mindenesetre olvasd el amit linkeltem, teljesen igaz a külföld-istenítőkre.

Mindig jön a bezzeg, főleg most nagy divat Ausztriával jönni. Nem tudom más hogy van vele, de szerintem ugyan olyan kutyasza.rral teli, büdös, lerobbant város, mint bármelyik magyar. Oké, az természetes, hogy a turistacsalogató környékeket kinyalták, de ez igaz itthonra is, tehát nem értem miért jönnek mindig az Ő Fenséges mentalitásukkal, ugyan úgy szemetelnek, ugyanúgy átmennek ott is a piroson, ugyanúgy nem mosolyognak rád az utcán mint a félbolondok mint itt, mert ők is emberek, nem pedig boldogságmasinák.

2011. júl. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!