Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Alapvetően, miért megbántó,...

Alapvetően, miért megbántó, irígy, intrikus, más boldogságának örülni nem tudó, nagyképű, provokatív, és rendkívül negatív a magyar ember?

Figyelt kérdés
Természetesen akinek nem inge ne vegye magára! Ezt a kérdést azért tettem fel, mert rengeteget járok a nagyvilágban, sok különböző kultúrával , és emberrel találkozom, de az, ahogy a magyar viszonyul az élethez és más emberekhez, rendkívül elszomorít! (Ez nem azt jelenti, hogy máshol ilyesmivel nem találkoztam,mindenhol léteznek ilyen emberek) de a magyarnál ez már kultúrális! Mivel van elég összehasonlítási alapom, és tapasztalatom, ennek függvényében kérdeztem!
2011. júl. 5. 09:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 A kérdező kommentje:

Nah jó figyelj, először is , azt látom, hogy érvelésben egyértelműen alul maradtál.

Párizs, gyönyörű város, csodálatos épületekkel, fantasztikus történelmi múlttal, de Budapest épületei, számomra sokkal szebbek, és ha láttál valaha mocskos koszos, várost akkor Párizs az! Most az emberekről azért ne beszéljünk, mert talán a franciáknál nem nagyon van nagyképűbb nép, de nekik legalább van mire! London, gyönyörű gazdag város, a maga harmoniájával, természetesen az angolok nem csatlakoznak az EU-hoz, talán igazuk van, de az is koszos, koszosabb mint Budapest! Moszkva-hm hagyjuk!! Róma, csodálatos történelmi város, megvan a maga szépsége, hah szerinted ott nem folyik a húgy az utcán? Hajléktalanok mindenhol vannak! Persze van olyan hely amit istenítek.....Singapur, de az más kategória! Ne akarj úgy beállítani, mint amilyen nem vagyok! Nem vagyok sem külföld imádó, sem magyar gyűlölő! Feltettem egy kérdést, de sokkal inkább várom ide azokat kommentelni akik értelmesek, értik, hogy mit jelent a kérdés, és nem azért jönnek ide, hogy belekössenek minden szóba külön, külön! Képzeld vannak ilyenek! Úgyhogy mostmár elhúzhatsz erről a blogról, mert én téged értelek, hogy közöd nincs a témához, csak unatkozol! Te viszont engem nem értesz, mert te vagy a kérdésben az "Általában" úgyhogy szia!

2011. júl. 8. 10:54
 42/80 A kérdező kommentje:
Értem én , hogy lázítani akarsz, mert ki akarod nyírni a blogot, ez minden hozzászólásodban érezhető! Egyébként ez is tipikus..:) akinek nem inge ne vegye magára!!!!!! :))
2011. júl. 8. 11:02
 43/80 anonim ***** válasza:
69%

Akarja a makkom kinyírni, nagyon sok hülyén lehet itt röhögni, a netes blogok felét az itt fellelhető h.ülyeségek táplálják.


Na akkor válaszolok miért ilyen szerinted az átlag magyar: mert nem megy a szekér. Erre egyedül nem tudtál rájönni? Én olyat még nem hallottam panaszkodni aki luxuskocsival jár haza a palotájába, olyat viszont igen aki ki se látszik a hitelekből (még ha önhibájából is). Te nagyon pozitívan állnál a dolgokhoz, ha folyton az járna a fejedben, hogy nincs munkád, ha van akkor az éhhalálhoz sok, a normális élethez kevés, ha még a fizu is rendben akkor meg ki se látszol a hitelekből.


Ha meg a híradók alapján pampogsz akkor elárulom: mindenhol a negatív híreket emelik ki, ezek a fontosabbak.

2011. júl. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 A kérdező kommentje:

Akarja a makkom kinyírni, nagyon sok hülyén lehet itt röhögni, a netes blogok felét az itt fellelhető h.ülyeségek táplálják.


Na akkor válaszolok miért ilyen szerinted az átlag magyar: mert nem megy a szekér. Erre egyedül nem tudtál rájönni? Én olyat még nem hallottam panaszkodni aki luxuskocsival jár haza a palotájába, olyat viszont igen aki ki se látszik a hitelekből (még ha önhibájából is). Te nagyon pozitívan állnál a dolgokhoz, ha folyton az járna a fejedben, hogy nincs munkád, ha van akkor az éhhalálhoz sok, a normális élethez kevés, ha még a fizu is rendben akkor meg ki se látszol a hitelekből.


Ha meg a híradók alapján pampogsz akkor elárulom: mindenhol a negatív híreket emelik ki, ezek a fontosabbak.



Sok hülyén lehet itt röhögni..? Várjunk csak te most lehülyézed a népedet??

Egyedül nem tudtam rájönni::? Most provokálsz?

Van aki luxuskocsival jár haza a palotájába.. éééééééés csak nem irígykedsz??

Azért nem minden luxusban élő illegálisan hozta össze az értékeit,fogalmad semmi róla, hogy mennyit dolgozik az aki olyan körülmények között él. Persze vannak akik úgy rabolják össze, politikusok, újgazdagok! Azért léteznek olyan családok, akiknek történelmére évszázadokra visszamenőleg komoly vagyona van! A luxus is relatív! Van akinek már az luxus, ha van klíma a kocsijában, vagy kertje van!

És ha már személyeskedsz velem, akkor Én tudom milyen szarban lenni, spórolni a kaján is, de ha beleéltem volna magam az önsajnálatba már nem is tudom hol lennék. Tény és való, hogy nem egyszerű egy olyan országban ahol a politika egy szar. Nézd már meg mit művelnek ott, de egyet értek, azzal a hozzászólóval aki azt írta, hogy ki is szavaz 4 évente?

2011. júl. 8. 13:03
 45/80 anonim ***** válasza:
Nem irigykedek, egy szóval se mondtam, én sem élek rosszul, csak felhoztam, hogy aki luxusban él nyilván nem fog panaszkodni, aki viszont rosszul él annak minden joga megvan hozzá. Nem?
2011. júl. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
Nálad komoly gondok vannak. Talán ver a férjed vagy mi? Azt hiszed hogy csak te élsz sz@rban közben rajtad kívül több millióan sz@rul élnek de ez még nem azt jelenti hogy el kel árulnod nemzetedet. Téged is megfertőzött a liberális fertő.
2011. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 A kérdező kommentje:
Végülis, ha így le egyszerűsítjük, akkor ,de! Csak azt nem értem, hogy ha te jól élsz,(aminek egyébként örülök) akkor mire volt jó oldalakon át panaszkodnod. Most itt veszekedtünk, és többet senki nem jön ide véleményt írni. Pedig szerintem ez a blog jó lett volna, mert jól is indult. nem kell azért lehúzni egy blogot, föleg, hogy téged nem is érint a kérdés!
2011. júl. 8. 14:52
 48/80 A kérdező kommentje:
14:49 Ostoba fráter, engem senki sem ver! Látom semmit sem értesz az egészből! Nem élek szarul! :) Mindenesetre jól indult ez a blog, de megint el lettek nyomva azok, akik próbáltak normálisan hozzászólni a témához az ilyen ostoba bugrisok által! Akkor mégis csak jogos a kérdés! Általában , alapvetően! Pont olyan a magyar amilyen a feltett kérdés! Idióta barmok! Sajnálom azt a pár embert, aki lehet hogy menekülne de nem tud! Bugrisok! Viszlát
2011. júl. 8. 14:58
 49/80 anonim ***** válasza:
Viszlát neked is! De aztán nehogy be merd majd tenni a lábad a magyar földre!
2011. júl. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:
Csatlakozom. Az ilyen ember nem magyar, szóval nem vesztünk sokat. Vissza se gyere!
2011. júl. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!