Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyar fiatalok! Ti szeretnéte...

Magyar fiatalok! Ti szeretnétek innen elmenni?

Figyelt kérdés
Szeretnél elmenni innen egy másik országba? Ha igen, miért? Ha nem, mi erre az indokod? A jobb megélhetés miatt? Vagy mert nem szereted a nemzeted?
2011. aug. 14. 22:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ha lenne lehetőségem én is elmennék. Szeretem Magyarországot, de nekem is a magyar mentalitással van bajom! Illetve: Még csak 24 éves vagyok és végiggondolom a mai helyzetet és terveimet nem tudom, hogy itt mi valósulna meg. Nem tartom magam nagyravágyónak, de szeretnék gyermeket, ehhez viszont meg kell teremtenem a szükséges feltételeket, ami nem könnyű. Kell egy biztosnak mondható munkahely, lakás és némi pénz tartalékba gond esetén. Nem akarom nélkülözésben felnevelni!

Jelenleg örülök, hogy magam eltudom tartani és hogy nincs tartozásom. Egy karnyújtásnyira van a diploma elérése, de jelenleg nem bírom anyagilag...

Tudom, külföldön is megvannak a hátrányai ha oda mennék végül, de hátha...

2011. aug. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
sziasztok en mär kinnt vagyok Nemeto.ban 13 eve.Akkoriban egyedül voltam igy ki akartam jönni minden äron.Nem tudom hogy döntenek ha lenne pärom..Szeretem a hazäm, es megmondom nektek a magyar nyelv a vilägon a legszebb, a magyaroknäl jobb fejek nincsenek...hiänyzik minden...DE itt jobb.Van munkäm ,most mär csaläd ,gyerek..pär evvel ezelött kerestem a mi fagyizonkba otthonrol munkaeröt... haha nevetnem kell...mindenki azt hiszi hogy itt az utcän talälja az ember a penzt!!!nem is jött ki senki bär 5 en jelentkeztek. En is gürcöltem elöször es most azt mondhatom,jol elek.Minden kezdet nehez,csak akarni kell folytatni..tehät ha van lehetöseged...MENJ KI!!!!
2011. aug. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!