Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő, akinek nem...

Van itt olyan nő, akinek nem életcélja a házasság, meg gyereknevelés, hanem a hivatásának szeretne élni?

Figyelt kérdés

Én pl.orvos leszek és nagy céljaim vannak,az emberiséget szeretném szolgálni.Mindig is ez volt az álmom,hogy segitsek az embereken! Meg imádok utazni,világot látni.És nem vágyom családra. Csak sokszor zavar,hogy itt az oldalon a csapból is az folyik, hogy mindeki beáll a sorba,és férjhez megy meg szül,és ezt tekintik az egyetlen lehetséges útnak. És mivel én nem vágyom rá,nem értem,miért teszi ezt mindenki. Más,hasznos és értelmes célja is lehet az embernek. És jó lenne,ha elfogadnák a hozzám hasonló nők álláspontját is,hogy van,aki mer szakitani a hagyományokkal és rendhagyó utat követ,azt amit a szíve diktál! Csak úgy látom Mo-n ez a dolog,mások feltétlen elfogadása még "gyerekcipőben" jár.

Örülnék,ha találnék hasonló gondolkodású nőket. Nem szeretnék vitát szítani,hanem keresek olyan nőket,akik olyanok, mint én.Szép napot mindenkinek!

25/N


2011. aug. 30. 08:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:
97%
Én ugyan nem vagyok nő, de én sem vágyom családra és gyerekekre, de nincs azzal bajom, ha vki családot akar. Bocsánat, de aki olyat ír,h az életének egyetlen célja,h szaporodjon és tovább vigye a családfáját, az elég egyszerű és unalmas ember lehet:).Szerintem az egyetlen gondod valóban az lehet,amit írtál is, h Magyarországon sajnos imádnak az emberek ítélkezni és beleszólni más életébé, és megmondani,h szerintük hogyan kell élni.
2011. aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 anonim ***** válasza:
15%
Én elítéllek. A mások elfogadása gyerekcipőben jár? A sz*rt le kell húzni a wc-ben...
2011. aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 anonim ***** válasza:
87%

"Én elítéllek. A mások elfogadása gyerekcipőben jár? A sz*rt le kell húzni a wc-ben..."


Igen, és azt,h gyerekcipőben jár, be is mutattad most ezzel a hozzászólásoddal. Semmi érv, csak ide böfögtél vmi marhaságot, elítéled, de azt már nem tudod leírni,h miért. Te nagyon buta vagy :)

2011. aug. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 anonim ***** válasza:
14%

> Én pl.orvos leszek


Hazudsz !! Ha orvos lennél, tudhatnád (vizsgaanyag), hogy mi a nő szerepe. Ez nem hagyomány, hanem biológiai szükségszerűség, liba !

2011. aug. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 anonim ***** válasza:
97%
Mi a nő szerepe? Mégis mi lenne? A gyerekgyártás? Szerintem semelyik nemnek nincs kötelessége, egyszerűen élje mindenki az életét! Ahogy neki tetszik! Nincs baj azzal sem, aki akar és azzal sem, aki nem akar gyereket. Tessék végre elfogadni a másikat!
2011. aug. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 anonim ***** válasza:
94%

"Nő szerepe"???

Jesszus...


Nekem aztán senki ne írja elő, mi a "szerepem". Majd én választok magamnak szerepet.

Vagy lesz gyerekem, vagy nem. Ehhez senkinek semmi köze.

2011. aug. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 anonim ***** válasza:
42%
Semmi érv? Ha lenne egy csöpp eszed, akkor tudnád értelmezni a "A sz*rt le kell húzni a wc-ben..." részt...
2011. aug. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 anonim ***** válasza:
88%

09:59! én a 09:05 vagyok lehet rám értetted mert én írtam ilyet ugye de azt megmondhatom neked hogy nem vagyok unalmas ember egyáltalán és hogy egyszerű? nem tudom hova kéne bonyolítanom magamat? szted? amúgy az sem vagyok.

És az hogy ítélkezni és beleszólni, hát ez bennünk emberekben van, ha teszem fel egy olyan kérdést tettem volna fel hogy "homi vagyok miért bántanak? mert én senkit sem bántok!" akkor te őszintén mit reagálnál? tuti vmi olyasmit hogy dögö.. meg hülye bu..! de ez az előítélet mindenkiben ott van csak ki hogy tudja ezt fékezni magába.

És én nem azt mondtam hogy nem értem meg a helyzetét hanem azt hogy gondoljon bele ha sok sok év eltelik akkor is így gondol majd vissza?

És az a szó már megbocsáss hogy "SZAPORODJON" az rettentessen csúnya szóhasználat!

2011. aug. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 anonim ***** válasza:
77%
Látom, itt egyeseknél tombol az intelligencia:). Biológia szükséglet. Ja, persze. Elég sok nő nem vállalt gyereket, biológiai szükséglet ide vagy oda. Tehát akkor az ő életük ugye felesleges?:)És akkor ugye egy nő életének akkor van értelme, ha szül 2-3 gyereket? Az már nem fontos, h mondjuk orvosként hány életet ment meg és mennyit tesz az emberekért, értem. Te tényleg ennyire gyökér vagy ?:D
2011. aug. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 anonim ***** válasza:
100%

09:59 vagyok

Nem, nem konkrétan rád gondoltam, hanem általánosságban írtam,h sztem aki szerint az emberi élet egyetlen értelme,h gyereket szüljön/neveljen , az elég egyszerű gondolkodású lehet, ezt így is gondolom. Nem nyert, nem vagyok homofób, egyik másik kérdésnél épp homofóbokkal vitáztam. Ja, és meleg se vagyok, mielőtt még vki ebbe is belekötne:D. Mindenki előítéletes vmennyire, csak nem mindegy, h mekkora mértékben. De továbbra se értem,h miért fáj az egyeseknek, h vki nem akar gyereket, vagy máshogy éli az életét. Nekik attól rosszabb lesz, vagy mi? Lehet,h megbánja majd, lehet,h nem, és? Ő dolga. És igen, sok magyarnak komoly gondja van azzal,h elfogadja, h vki máshogy akarja élni az életét, mint az átlag.

2011. aug. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!