Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért néz furcsán pár ember...

Miért néz furcsán pár ember amikor megtudják hogy nem nézek tévét?

Figyelt kérdés
5 éve nem nézek tévét kb,mert nem vagyok kíváncsi arra hogy kit ölte meg a családját és kit erőszakoltak meg éppen 8-an és nem vagyok kíváncsi való világokra,alekoszokra és a sok idióta agymosó műsorokra!!Helyette sokkal hasznosabb dolgokkal töltöm az időt,előtte amikor minden nap tévét néztem nap 2-3 órát elvett az életemből,helyette inkább olvasok vagy a párommal szeretkezem és tudunk egymással foglalkozni és nem süppedek bele a fotelba és nem hagyom hogy mossák minden hülyeséggel az agyamat.Ami nagyon érdekel hírek azt megnézem az interneten hogy azért tudjam mi van a nagy világban..vagy ha nagyon érdekel egy film akkor megnézem laptopon.sokkal frissebnek érzem magam agyilag amióta nem nézem a tévét és sokkal több időm van hasznos dolgokra...és egy két két agymosott ember úgy néz rám,mintha valami kőkorszaki ember lennék....
2011. szept. 26. 09:04
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
57%
Akkor úgy mondom,hogy azt akarod,hogy dicsérjenek,elismerést vársz,hogy te mennyire jól csinálod,bezzeg más... Szánalmas. A tévénézőket sem kell ledegradálni attól,mert te hűdejólcsinálod (lásd: zombik). Nem más kárán kell dicsőséget szerezni.
2011. szept. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
89%

Ilyen értelemben akkor én sem nézek tévét, de még sosem fogalmaztam így meg, hogy "én nem nézek tévét", nem is tudom, miért kéne ezt mondogatnom. Van pedig tévém, csak így belegondolva, az elmúlt egy évben nem is néztem, mert ha filmet akarok nézni, megnézem a neten, sorozatot szintén, ha hírekre vagyok kíváncsi, úgyis veszek újságot, és szintén elolvasom a neten.

Na úgy 20 éve, ha valaki azt mondta, hogy ő nem néz tévét, az volt "valami" (nem azt mondom, hogy pozitívum, vagy negatívum, de annak volt súlya). Ilyen súlya annak lenne manapság, ha azt mondanád, hogy nem használsz internetet.

2011. szept. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:

09:16-os vagyok.

Persze kérdező, ebben igazad van, ha csak a magyar csatornák lennének, nekem sem lenne tv-m. De mivel van más is, és heti néhány órát szoktam nézni (ha egyedül vagyok, evés vagy főzés közben pl., vagy ha jó filmet/műsort találtam). Természetfilmeket, ID-t, Viasat Historyt, Universalt, moovies24-et szoktam nézni, bár utóbbi kettőn csak filmek mennek, és rengetegszer ismétlik őket, sok B kategóriás film sokkal jobb, mint a nagy mozifilmek.

2011. szept. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
52%
S ide látszik az is,hogy abszolút nem a kérdésre vagy kíváncsi valójában,hanem örülsz,hogy ezt elmondhattad. Oké,meghallgattuk. És?
2011. szept. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 éve :)

elköltöztem anyáméktól,a tv-m nem fért a kocsiba,aztán nem is hiányzott,azóta sincs.

sokkal jobb igy.amit szeretnék,letöltöm,nincs reklám,nincs hülyeség.

De furcsán néznek,tény.

Eleinte párom is,mondván márpedig neki kell elalváshoz.Megszokta ő is,hogy elalvás előtt inkább bujjunk össze,beszélgessünk.

2011. szept. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
57%

Én nézek néha tévét, nem az Alekoszféléket, ezzel együtt egyet kell hogy értsek a 60%-os válaszolóval. Tényleg egyfajta divat ezzel dicsekedni.

Nem tudom, a környezetemben senki nem tudja, nézem-e az Alekoszt vagy nem. Gyesen vagyok, amikor dolgoztam, mindenki a Benkő feleséget keres-t nézte, és folyton erről beszéltek az irodában. Egyszer kérdezték tőlem, hogy én nem nézem-e, mondtam, hogy nem, és ebben maradtunk.

Ha tényleg olyan intelligens vagy, nem kell le agymosottazni azt, aki nézi. Hadd nézze. Tudod, tolerancia.

2011. szept. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
Rám akkor néztek legfurábban mikor csak 5 csatornánk volt (nem volt benne az alapcsomagba az RTL meg ilyenek és net sem volt) hogy nem nézem a Barátok köztöt meg nem láttam a szombat esti filmeket. Most nézem, elvagyok vele van rtl meg tv2 van net, és? Most meg van és mégse nézem. :-D
2011. szept. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:

az elalváshoz nekem is kell valami zaj meg kép :) beteszek valami filmet a laptopon, aztán 20 perc múlva már szunyálok is :)

nagyon nehezen alszom el, ha full kuss és sötétség van, szóval ennyi megmaradt a tv korszakból :)

2011. szept. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:

TV-t én sem nézek, de készülékem van, ugyanis a filmeket nagyon szeretem, és DVD-t azt nézünk a családdal néha. Gyakran arra se jut idő, de hetente egy, néha két filmet megnézünk.

De a TV, mint adás már legalább 5 éve nem volt nálam bekapcsolva. :)

A nappaliban vasalásnál megy néha valami természetfilm, Discovery, meg ilyenek.

2011. szept. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
85%

Ez tényleg inkább amolyan "látjátok, bezzeg én milyen jó vagyok, mert nem nézek tévét" típusú kérdésnek hangzik... de mindegy.

Amúgy szerintem jó dolog, ha az ember nem lóg egész nap a tévén, de be kell ismerni, igenis vannak értelmes csatornák, értelmes műsorokkal: nincs azzal semmi gond, ha valaki megnéz egy híradót, egy természetfilmet, egy Indiana Jones-t vagy épp egy Disney-mesét. Ettől nem lesz agymosott... szóval, a lényeg a mértéken és minőségen van, nem magán a televízión nézésén.


Amúgy én se néztem tévét már kb. fél éve, igaz ez azért van, mert nem akartam volna, hanem mert dolgozok és suliba járok, és semmi időm nem marad még tévézni is. Mondjuk ezelőtt se sokat néztem,, és ez se okoz bennem törést, de egy jó sorozatot azért meglesnék most már :)

2011. szept. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!