Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért néz furcsán pár ember...

Miért néz furcsán pár ember amikor megtudják hogy nem nézek tévét?

Figyelt kérdés
5 éve nem nézek tévét kb,mert nem vagyok kíváncsi arra hogy kit ölte meg a családját és kit erőszakoltak meg éppen 8-an és nem vagyok kíváncsi való világokra,alekoszokra és a sok idióta agymosó műsorokra!!Helyette sokkal hasznosabb dolgokkal töltöm az időt,előtte amikor minden nap tévét néztem nap 2-3 órát elvett az életemből,helyette inkább olvasok vagy a párommal szeretkezem és tudunk egymással foglalkozni és nem süppedek bele a fotelba és nem hagyom hogy mossák minden hülyeséggel az agyamat.Ami nagyon érdekel hírek azt megnézem az interneten hogy azért tudjam mi van a nagy világban..vagy ha nagyon érdekel egy film akkor megnézem laptopon.sokkal frissebnek érzem magam agyilag amióta nem nézem a tévét és sokkal több időm van hasznos dolgokra...és egy két két agymosott ember úgy néz rám,mintha valami kőkorszaki ember lennék....
2011. szept. 26. 09:04
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
85%
Én is azon az állásponton vagyok hogy a tévézéssel semmi gond nincs,csak néhány színvonal alatti műsor az ami irritálhatja az embert,és amik valamiért elég nagy népszerűségnek örvendenek.Lenézem és megvetem én is az összes big bránert,való világot x faktort az összes szutyok sorozatot és társaikat,nem is nézek ilyeneket egy percig sem.Valóban agyatlan és értéktelen műsorok ezek,de vannak akik tízezrekért nyomják beléjük az smseket(sajnálom szegényeket...),úgy látszik erre van igény Magyarországon. Ennek ellenére nem feltétlenül kell lenézni akik ezeken a szemeteken élnek,mert példának okáért a kollégáim 80%-a ilyeneket néz,mégis teljesen értelmes jó arc ember mind(szerencsére smseket nem küldenek:D ). Na meg attól hogy sok a szemét a csatornák közt azért az előttem szólókkal egyetértve én is csak azt tudom mondani hogy elég sok értelmes csatorna van,bőven lehet színvonalas és hasznos műsorok közül is válogatni. Utolsó sorban pedig a tv készülék nem egy ördöngős szerkezet. Ezt felismervén vettem is részletre egy büdös nagy plazmatévét(nyögöm is a részleteket^^),aztán rákötöttem az xboxot,a számítógépet,a párommal meg tudunk nézni rajta akármilyen dvd-t és azért jobb mint 19" monitoron,viszont big bránert nem látott a tv egy másodpercre sem...
2011. szept. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Sokan azt hiszik, hogy a tévé rossz dolog... Igen, a valóságdolgok, meg ezek, amik többnyire a tv2-n mg az rtl-en mennek, tényleg nem érnek semmit, se vannak nagyon jó csatornák, amiket érdemes nézni... Ismeretterjesztők, vagy a sima filmcsatornák, mint az HBO. Ezek szerintem nagyon is jók. A kereskedelmi csatornákat én sem nézem, de most legyek rossz ember azért, mert szeretem a Discoveryt?
2011. szept. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Én nézek tv-t. Nagyon sok hasznos információt lehet megtudni belőle. Viszont nem nézem meg a celebes műsorokat. Igaz, nem vagyok büszke arra, hogy nem fertőztek meg, egyszerűen nem érdekelnek. Szerintem TV készülékkel is lehet tartalmas az élet. Én is inkább szeretkezek, mint műsort nézzek, és hódolok a hobbimnak, ha kedvem van, de bekapcsolom, ha olyan műsor megy, ami érdekel. És nem tehetek róla, de a Columbo-ért gyerek korom óta rajongok...
2011. szept. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
54%

Részben azért nézhetnek Rád furcsán, mert csodabogárnak tartanak, aki nagyon elüt az "átlagtól".

Másrészt talán elgondolkodnak maguk is, nincs-e igazad. (De ez lehet a kisebbség, de remélem, nem sokáig. :-))).


Szerintem - és egyre többek szerint - igazad van.

(Nem is egy családot ismerek, akiknél nincs is TV-készülék)

2011. szept. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:

Ez a válasz 82%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 60%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:22


Szerintem te vagy itt a legnagyobb tévé néző ember a válaszolók közül,mert neked egyből az jön le hogy dicsekedni akarok,holott szerintem csak a te önérzetedet zavarja hogy rájöttél hogy egy kocka vagy valójában te is...a válaszaidból minden átjön ezzel kapcsolatban.

Divat vagy nem divat én nem azért nem nézem mert divat ezzel dicsekedni,engem az sem érdekel ha te napi 24 órában a tévét nézed az a te dolgod és más tévét nem néző ember sem érdekel!Én nem azért nem nézek tévét mert az xy-sem,azért nem nézek tévét mert én nekem így jó ennyi....

2011. szept. 26. 09:50
 26/43 A kérdező kommentje:

A válasz írója 60%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:22


Még annyi hogy,igen örülök hogy megtudom állni hogy a tévé nézés helyett hasznosabb dolgokkal is eltudom tölteni az időmet....ha ez neked fáj akkor szerintem benned van a hiba és nem bennem...

2011. szept. 26. 09:54
 27/43 anonim ***** válasza:
53%
Tíz éve nem nézek tévét (max. sportközvetítéseket), és egyáltalán nem hiányzik. Boldogság és büszkeség tölt el, amikor valahol szó van celebekről, műsorvezetőkről, hollywoodi filmszínészekről, és 99%-ban fogalmam sincs, kiről van szó.
2011. szept. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

Bocs, de nem arra kellene választ adnunk, hogy "Miért néz furcsán pár ember, amikor megtudják hogy nem nézek tévét"?!


A kérdező nem hivalkodik azzal, hogy ő biz nem néz TV-műsorokat, hanem épphogy az a baja, hogy furcsának nézik, ha (!!) megtudják, hogy nem

2011. szept. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Egyedül a Filmmúzeum Dokumúzeum c. összeállítása az, ami ér valamit. Remekül lehet időutazni vele.
2011. szept. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

Bocs, de nem arra kellene választ adnunk, hogy "Miért néz furcsán pár ember, amikor megtudják hogy nem nézek tévét"?!


A kérdező nem hivalkodik azzal, hogy ő biz nem néz TV-műsorokat, hanem épphogy az a baja, hogy furcsának nézik, ha (!!) megtudják, hogy nem TV-néző!

Ez nagy különbség!

A tényleges kérdésére kellene válaszolni...

2011. szept. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!