Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért néz furcsán pár ember...

Miért néz furcsán pár ember amikor megtudják hogy nem nézek tévét?

Figyelt kérdés
5 éve nem nézek tévét kb,mert nem vagyok kíváncsi arra hogy kit ölte meg a családját és kit erőszakoltak meg éppen 8-an és nem vagyok kíváncsi való világokra,alekoszokra és a sok idióta agymosó műsorokra!!Helyette sokkal hasznosabb dolgokkal töltöm az időt,előtte amikor minden nap tévét néztem nap 2-3 órát elvett az életemből,helyette inkább olvasok vagy a párommal szeretkezem és tudunk egymással foglalkozni és nem süppedek bele a fotelba és nem hagyom hogy mossák minden hülyeséggel az agyamat.Ami nagyon érdekel hírek azt megnézem az interneten hogy azért tudjam mi van a nagy világban..vagy ha nagyon érdekel egy film akkor megnézem laptopon.sokkal frissebnek érzem magam agyilag amióta nem nézem a tévét és sokkal több időm van hasznos dolgokra...és egy két két agymosott ember úgy néz rám,mintha valami kőkorszaki ember lennék....
2011. szept. 26. 09:04
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
nincs is TV-m, az előző lakótársam egy TV függő volt, akkor döntöttem el, hogy amilyen gyorsan csak lehet elköltözök és viszlát TV :)
2011. okt. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Én sem nagyon nézek tévét. Suli után inkább gépezek, zenét hallgatok, és online nézek sorozatokat ami érdekel.

Néha megnézem az Állítólagot, és oké, szégyenlem, de a Barátok Köztöt is évek óta nézem, erre a 40 percre kapcsolom be naponta a tévét és kész. :D

2011. okt. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Azt azért hozzátenném, hogy naponta járok edzőterembe, és a számítógépen sem játszom, hanem zenét hallgatok, olvasgatok. Csak hogy nehogy az legyen, hogy mert a BK-t megnézem, máris agymosott hülye zombi vagyok. De néha, ha elfáradok nap végére, jó egy kicsit leheveredni a tévé elé, és olyan műsort is nézni, ami nem feltétlen tanulságos, hanem inkább "kötetlen és laza".
2011. okt. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!