Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért bunkók velem a fiúk a...

Miért bunkók velem a fiúk a suliban?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok.Kissé kívülálló féle nem bántanak sőt tudok beszélgetni szinte mindenkivel csak ált.egyedül ülök magamba.Kiközösítéssel indult.De már változott.De pl a fiúk nem annyira bunkók,undokak a többi lánnyal mint velem(az osztályban)Nem kell durva dolgokra gondolni csak pl:nem úgy kezelnek.Amikor még egy rossz szót nem szóltam rájuk akkor is olyanok voltak h csak mellettem ne kelljen ülni meg ilyenek meg mindenkit előreengedtek az ajtóban csak engem nem.Na meg én vagyok a csúnya egy időben meg h mostmár mindenkjó csaj az osztályban csak én nem.Meg mondjuk beülök a helyére mert hiányzott a padja és mindenki előrébb jött ha más lett volna odahúz egy padot nekem meg odaszól h takarodjak.Na persze jól kiosztottam de mind1.A kiközösítés miatt van v miért ilyenek?Még azt hozzá kell tennem h soha nem megyek ezzel az osztállyal bulizni.(csak azért ebbe a kategóriába írtam mert itt gyors válaszokat kapok meg többet is)
2011. okt. 3. 20:02
1 2
 11/12 anonim válasza:
Vannak fiuk akik azért csesztetnek valakit , hogy magukra hívják igy a figyelmet , és mivel te voltál akit lekönnyebb ,valószíbnü azért ,de nem biztos
2011. okt. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
És vannak olyan fiúk is akik csak azért csesztetnek másokat, mert kicsi a faszuk. Szegények, nem szabad megharagudni rájuk. :(
2011. okt. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!