Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon fontos! Ide illik, de...

Nagyon fontos! Ide illik, de nem családdal, hanem közösséggel kapcsolatos. Szinte már család. Munkahely?

Figyelt kérdés

Nos...röviden megpróbálom leírni. Ellopták egy kollégám pénzét. Állítólag visszanézték a felvételeket (egy vezető beosztású emberrel), és egyszerre azok a kollégáim, akik megtudták ki volt az, furcsán kezdtek velem viselkedni. Azon a bizonyos közösségi oldalon pedig olyanokat írtak, amelyekkel egyértelműen rám utalnak, utaltak. Minden egyezik. A "gond" csak az, hogy nem is én voltam aki ezt csinálta...(természetesen nem tudom ki volt az). Felhívtam egy olyan kollégám, akivel nagyon jóban vagyok(gondoltam én), és közölte, hétfőn meg lehet tudni ki nyúlta le a pénzt, ő nem akar semmit mondani, vagy kérdezzem meg, azt akitől ellopták. Azért hétfőn (gondolom én) mert csak hétfőn megyek legközelebb. Általában mindig tudom mit csináljak, mindig tudom mit miért/hogyan, stb. DE: most abszolút tanácstalan vagyok. Milyen felvételeket néztek ők???? Miért ennyire biztosak benne?....hogy bizonyítom az igazam, ha ennyire biztosak benne, hogy én voltam?!?! Miért ennyire biztosak benne? Egy kemény, magabiztos, érett férfinek tartanak, és az is vagyok...de miután elolvastam a kommenteket az oldalon, a könny kicsordult a szememből.... az igazságtalanságot nem tudom elviselni...és ez a dolog leírhatatlanul bánt. Már most alibin gondolkozom, és próbálom felidézni, mit, mikor, mennyi ideig csináltam bent, hogy majd el tudjam mondani...de fogalmam sincs (nem figyelek erre....)...és a legbántóbb, hogy közöm sincs az egészhez, de védekeznem kell...


Vajon tönkre fognak tenni, anélkül, hogy bármit is csináltam volna....jajj, segítsetek, kérlek titeket....


2011. okt. 6. 23:27
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
hát, lehet h olyan követte el, aki túl magas beosztású, így ráverik valakire az ügyet...mindenképp rendőrség, plusz legyen tanúd. és ha megvádolnak említsd meg a becsületsértésit, többnyire csak azokkal játszanak aki nem védekezik.
2011. okt. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
A mobbingról még annyit: a főnököm meg van velem elégedve, a munkám kiemelkedően jól végzem. 150-en dolgozunk kb. együtt, és benne vagyok az első 10-15-ben...és ha már itt tartunk, az összeg amit lenyúltak...meg sem közelíti a fizetésem :D...:S....szval, még csak szükségem sem lett volna rá (minden "önfényezés" nélkül mondom ezt).
2011. okt. 7. 01:16
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

ú, ez nagyon rossz... engem is vádoltak már meg lopással úgy, hogy csak célozgattak, nem mondták a szemembe, pedig akkor legalább tudtam volna védekezni... szurkolok, majd írj, hogy mi volt.

gondolj arra, hogy így legalább kiderül, kik az igazi barátaid a cégnél és ki alattomos k*csög.

2011. okt. 7. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, ez kemény lesz neked. Mivel a meglopott kollégáddal (ahogy írtad) pont együtt dolgozol, alighanem "benéztek" valamit, egy mozdulatot, nem tudom hogyan, és aztán nem néztêk tovább, hanem megörültek, hogy ahá, itt a tettes. K.urva kínos lesz neked hétfőn magyarázni, hogy nem, ez nem az aminek látszik. Valószínűleg ki is akarnak majd rúgni. Az egyetlen amit tehetsz, hogy ragaszkodsz hozzá, hogy azt a bizonyos felvételt teljesen nézzék veled együtt végig, hátha mégis kiderül ki volt az.
2011. okt. 7. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
ez egy jól kitervelt átverés lesz szerintem, ha tudják hogy te voltál miért várnának napokat úgy hogy közben előtted írogatnak olyanokat hogy miért nem vallod be
2011. okt. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
A dolog annyiban valtozott, h ejjel irtam egy mailt a fonokomnek, h ma bemegyek, ha a meglopott kollega is dolgozik. Es felveteleket akarok patni, amit a fonokseggel egyutt, es a kollegaval akarok megnezni. Nem atveres lesz. Gondolom a buntetesemet beszeltek le, vagy tudomis en...nem is erdekel mar. DE: az biztos h ma az asztalra b@szok. A fejlemenyeket megirom, amint van vmi!:) Es...koszonom mindenkinek a biztatast:$... Igy 2 ora alvas utan foleg jol esik:S.......
2011. okt. 7. 09:48
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Szurkolunk neked de ne tégy elhamarkodott kijelentéseket!
2011. okt. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Remélem sikerül tisztáznod a dolgokat, rohadt igazságtalan lenne, ha a nyakadba varrnák a dolgot, miközben az igazi tolvaj lapít.
2011. okt. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Nos...mégis csak hétfőn derül, mert addigra bent lesz mindenki aki "számít". Igen...egyébként a másik, ami hihetetlenül idegesítő, hogy a valódi tolvaj meg röhög a markába....undorító ez az egész. Köszönöm a biztató szavakat!!! Hétfőn mindenképp írok! :)
2011. okt. 7. 13:05
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
Hétfön legyél nagyon nyugodt,vegyél be egy B vitamint az jól hat az idegrendszerre.
2011. okt. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!