Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon fontos! Ide illik, de...

Nagyon fontos! Ide illik, de nem családdal, hanem közösséggel kapcsolatos. Szinte már család. Munkahely?

Figyelt kérdés

Nos...röviden megpróbálom leírni. Ellopták egy kollégám pénzét. Állítólag visszanézték a felvételeket (egy vezető beosztású emberrel), és egyszerre azok a kollégáim, akik megtudták ki volt az, furcsán kezdtek velem viselkedni. Azon a bizonyos közösségi oldalon pedig olyanokat írtak, amelyekkel egyértelműen rám utalnak, utaltak. Minden egyezik. A "gond" csak az, hogy nem is én voltam aki ezt csinálta...(természetesen nem tudom ki volt az). Felhívtam egy olyan kollégám, akivel nagyon jóban vagyok(gondoltam én), és közölte, hétfőn meg lehet tudni ki nyúlta le a pénzt, ő nem akar semmit mondani, vagy kérdezzem meg, azt akitől ellopták. Azért hétfőn (gondolom én) mert csak hétfőn megyek legközelebb. Általában mindig tudom mit csináljak, mindig tudom mit miért/hogyan, stb. DE: most abszolút tanácstalan vagyok. Milyen felvételeket néztek ők???? Miért ennyire biztosak benne?....hogy bizonyítom az igazam, ha ennyire biztosak benne, hogy én voltam?!?! Miért ennyire biztosak benne? Egy kemény, magabiztos, érett férfinek tartanak, és az is vagyok...de miután elolvastam a kommenteket az oldalon, a könny kicsordult a szememből.... az igazságtalanságot nem tudom elviselni...és ez a dolog leírhatatlanul bánt. Már most alibin gondolkozom, és próbálom felidézni, mit, mikor, mennyi ideig csináltam bent, hogy majd el tudjam mondani...de fogalmam sincs (nem figyelek erre....)...és a legbántóbb, hogy közöm sincs az egészhez, de védekeznem kell...


Vajon tönkre fognak tenni, anélkül, hogy bármit is csináltam volna....jajj, segítsetek, kérlek titeket....


2011. okt. 6. 23:27
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó ötlet, lehetőleg próbáld higgadtan kezelni a helyzetet. Kedves figyelmesség lenne, ha tényleg megírnád a végkifejletet, kíváncsi vagyok, remélem kiderül az igazság. Ne idegeskedd végig a hétvégét..
2011. okt. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

Sziasztok ismét! :)


Valamelyest sikerült lenyugodnom. :) Azt kívánom, bárcsak hétfő lenne már. :) Holnap, amint hazaértem a melóból, leírom mi történt. :). Köszönöm a biztatást Nektek!!!!

2011. okt. 9. 09:41
 33/41 anonim ***** válasza:
Kitartás... remélem kiderül az igazság. Borzasztó, hogy ebben a helyzetben nem a cégednek kell megindokolnia, hogy miért rád gyanakodnak, hanem neked kell bizonygatnod az ártatlanságodat. :(
2011. okt. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Na,mi volt? Hogy vagy?
2011. okt. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Sikerült megoldani a helyzetet? Mesélj,mi történt! Remélem csak pozitív!
2011. okt. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
mi van kirúgtak és elvették a neted vagy már sitten vagy?
2011. okt. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha van egy kis időd, írd meg mi lett a fejlemény..én már kezdek aggódni, de komolyan..

2011. okt. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
tisztázódott?
2011. okt. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!:) Sorry a késésért :).


Végül kiderült, hogy nincsenek is felvételek, mert két hét után törlik őket(nem tudom, miért nem nézték vissza egyből... - valakinek ez lehetett az érdeke...de mind1, a főnökömre nem fogom rákenni...............). Így aki akar, hisz nekem, aki nem...az meg be...az meg nem:). Annyiban maradtunk, hogy hazugságvizsgálatra megyünk, amit én kifizetek, és írunk egy megállapodást, hogy amikor is kiderül, hogy nem én voltam, abban a percben kifizeti nekem a teljes összeget. Ez azóta is húzódik, mert "nem ér rá" :D...szval...nagyon jól tudja már, hogy nem én voltam (én mondtam neki a poligráfos vizsgálatot - amikor is bólogatott, hogy "oké rendben"....de közben láttam rajta, hogy iszonyatosan meglepődött....:D:D..).


Szval még mindig nincs vége, de ettől függetlenül kb. 3-4 ember van aki hisz neki, rajtuk kívül mindenki nagyot csalódott a kollégámban, és nem igazán keresik a társaságát.


Én annyit tudok tenni, hogy kötöm az ebet a karóhoz, minden nap megkérdezem: "mikor megyünk?". Elültem a közeléből, mert nem kívánok mellette dolgozni, de egyébként-szerencsére-minden megy a normál kerékvágásban.


...és végül: Szeretném megköszönni nektek a sok tanácsot, és az együtt érző szavakat!!! Köszönöm.


A késői válaszért pedig még egyszer: bocsánat!:$...

2011. okt. 22. 09:34
 40/41 anonim ***** válasza:

Semmi baj, ahogy mondás is szól, jobb később, mint soha..

Nagyon jól tetted, hogy mondtad ezt a hazugságvizsgálatos dolgot!

2011. okt. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!