Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt/van cigány osztálytársad?...

Volt/van cigány osztálytársad? Szeret (t) ed?

Figyelt kérdés
A kérdést nem kell törölni, mert én is cigány vagyok, szval ha én cigányozok, az nem rasszizmus.. :)
2011. okt. 7. 20:54
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
100%
Volt sajnos... Alsóban nagyon sok volt, büdös, lopós, neveletlen tahók voltak, gyűlültem őket. Aztán 6ba jött egy, hát, nagyon jóba lettünk. :D Bár kicsit b@zis beütése volt, de lehetett vele komolyan beszélni, tudott hülyéskedni nagyon elvoltunk. Sajnos elment. De attól még bennem maradt az elítélés mert 6ból 1 volt normális, ez van. :/
2011. okt. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
38%
A rasszizmus egy borzasztóan primitív eszme. És az érmének mindig két oldala van. De egyáltalán nem azt mondom hogy ma magyarországon minden a legnagyobb rendben van!
2011. okt. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
46%
Szerencsére nincs, és nem is volt.
2011. okt. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
88%

Butaságra vall elítélni egy egész népet a sok sz*r ember miatt akik köztük vannak. Én így gondolom. Ennyi erővel a magyar is egy sz*r nép.

Voltak cigány osztálytársaim, nem igazán foglalkoztam velük, de az egyik egy srác volt akit mellém ültettek, aztán egész nap taperolt. Nagyon utáltam. De az utálatnak semmi köze ahhoz hogy cigány. Nem utálok senkit sem alaptalanul. Ismertem rendes cigányokat is. Ugyanúgy ahogy ismerek magyarokból is rendeset meg olyat is akit legszívesebben föld alá temetnék. Nem ettől függ.

2011. okt. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
60%

Általános iskolában volt. 18-ból 7 (elsőben még 19/8, de egy kibukott). Utáltam őket. Ha gondolod, részletesebben is leírhatom.


Középiskolában már nem volt, mivel egy elég erős, jó nevű iskolát választottam. Azok közül amúgy csak egy tanult tovább, de az sem fejezte be.

2011. okt. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
100%

nem, az egyik büdös volt és csúnya és egyszer egy ideig mellette kellett ülnöm


a másik hangoskodott folyton, lopott, elképesztően csúnyán beszélt és mindig sértegette egy haveromat, de azért néha jófej is volt xD

2011. okt. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
74%
Akik ezzel a szöveggel jönnek, hogy minden népcsoportban van ilyen is, olyan is, kicsit nézzenek már körül. Arányok???
2011. okt. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
57%
Kit érdekelnek az arányok?Ha már egy külömb is van a többitől,már akkor nem kell egykalap alá venni senkit.
2011. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
76%

Voltak sajnos. Mind büdös, tetves, koszos, neveletlen tolvaj cigány volt. Nem, nem szerettem őket.


Engem igazából hidegen hagynak a kivételek. Maximum 1%-uk ,,rendes" (értsd: nem szúr le, rabol ki stb.), azzal meg nem törődöm. Azok is tudják, hogy nem velük van a baj.

2011. okt. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
87%
Igenis foglalkozni kell az arányokkal, mivel így fel lehet tárni olyan problémákat, amit egyesek szeretnének esetleg a szőnyeg alá söpörni, és ez rohadt demagóg duma, hogy "ha már csak 1 különb is van köztük", nevetséges. Azzal nem segítesz a cigányokon, ha úgy teszel, mintha nem lenne semmi gond.
2011. okt. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!