Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt/van cigány osztálytársad?...

Volt/van cigány osztálytársad? Szeret (t) ed?

Figyelt kérdés
A kérdést nem kell törölni, mert én is cigány vagyok, szval ha én cigányozok, az nem rasszizmus.. :)
2011. okt. 7. 20:54
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%

18 gyerekből 10 cigány van az osztályunkban. Az egész iskolának kb. 30-40%-a cigány, ez olyan 500 gyerekből 200.

De csak EGYETLEN EGY!!! rendes cigány van az egész iskolában, ő is nyolcadikos! Ő nem hazudik, nem puskázik, nem lop, nem beszél csúnyán, nem büdös, jó tanuló, és barátom is.

Rajta kívül az összes lop, beszólogat, ...stb..., főleg az osztálytársaim. Ők néha ok nélkül beszólnak, meg meg akarnak verni. ÉS OK NÉLKÜL!

2011. nov. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
22:13-hát ez naon gáz.
2011. nov. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
86%
Volt. Volt egy-két, aki semleges volt, szóval nem imádtam őket, de nem is utáltam. Viszont ott voltak azok, akik mindig hangoskodtak, loptak, verekedtek, büdösek és erőszakosak voltak. Miattuk utáltam iskolába járni. De óvodában volt egy lány, aki cigány volt, és mégis barátnők voltunk.
2011. dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim válasza:
100%

Voltak, mindenkit le akartak húzni, engem is nem 1x ruháztak volna meg, de valahogy mindig eltudtam kerülni az efajta konfrontálódásokat, néha sikerrel, néha nem. Volt hogy a suli után megálltak és vártak pár gyereket akin jó cucc volt és elvették, volt betépve, berúgva jöttek be, volt hogy a fiatal tanárnőnek tettek szexuális megjegyzéseket, és mindenki csak röhögött vagy csendbe maradt mert ezek mellet 1 szót se szólhatsz mert szétcsapnak, engem pofán csaptak vagy 4-5x, meg meg is fejeltek:D Volt egy osztálytársam akit a falra is felraktak és levetkőztették, azt kukát raktak a fejére, meg volt olyan incidens is amikor összepisálták a termet, meg kettétörték az asztalt. Kitörték az ablakokat. Kisétáltak tanítás közben cigit venni, vagy betépni a dohányzóba. Volt itt minden, és ez egy fizetős iskola volt kérem szépen.

Volt hogy 1 diák egész évbe 2x jött be, volt olyan aki már 3 éve járta ott a 9. osztályt de összesen 1 hónapot járt abból a 3 évből iskolába. Úgy hogy tanköteles diák volt, tehát a gyámügynek kötelessége lett volna védelembe helyezni a gyermeket, de az igazgató is fű alatt csinált mindent, nem értesítette a gyámügyet a hiányzásokról, az volt neki a jó ha minél több diák járt oda, hisz fizethették az évi 50 ezer forintos díjat.

2012. febr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
28%

"De óvodában volt egy lány, aki cigány volt, és mégis barátnők voltunk."

Igen, a gyerekekben még nincs előítélet.

2012. febr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
100%

">>De óvodában volt egy lány, aki cigány volt, és mégis barátnők voltunk.<<

Igen, a gyerekekben még nincs előítélet."


Nem, nem előítélet nincs bennük, hanem még nem tapasztaltak annyi rosszat.

2012. febr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim válasza:
86%
osztálytársam 3 ebből kettőt nem szeretek mert bunkók. Nem lopósak, semmi bajom nem lenne velük de kimondhatatlanul bunkók és gonoszak velem, cigány ismerősöm a suliban úgy kb 5-6 velük néha beszélgetek, kedvesek és normálisak. Egyébként magyar vagyok :)
2013. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim válasza:
nekem félcigány osztálytársam van 1,29en vagyunk és csak egy gyerek félcigány!! Egyke volt a csaj,és rohadt nagyképű,meg nagyon nagy szája volt,és mindenkinek beszólt,vagy kiosztott ha nem úgy volt ahogyan ő akarta! Tehát egy akaratos kis p***a volt(már bocsánat a kifejezésért) Kezdetben bírtam(alsóban),de most felsőben utálom,nekem is rengetegszer beszól,már volt olyan hogy felpofozott,és ott maradt az arcomon az ujjának a nyoma..persze amikor szóltam a tanárnak emiatt,tagadta,és én kaptam a tanártól hogy mit hazudozok,utána a beköpés miatt újra kaptam egyet,de azt szerencsére a tanár is látta!
2013. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim válasza:
100%
Volt egy, nem volt vele semmi baj, kb. ő volt a legszótlanabb, jó gyerek volt.
2013. jún. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim válasza:
100%
nekem voltak cigány osztálytársaim és semmi baj nem volt velük. sőt középiskolában 4 évig ültem cigány mellett és ő volt a legjobb barátnőm. sőt még most is az és szinte minden nap vagy találkozunk vagy beszélünk telefonon/facebookon.
2014. febr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!