Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mikor jöttetek rá hogy nincs...

Mikor jöttetek rá hogy nincs télapó?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 18:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nálunk sose volt titok.
2011. okt. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én igazából, amennyire csak visszaemlékszem, soha nem hittem, hogy a télapó valódi, de attól függetlenül nagyon szerettem a Mikulást és Karácsonyt, mint ünnepet.


Írtam is levelet a Jézuskának kiskoromban, de tudtam, hogy a szüleink fogják elolvasni :)

2011. okt. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%

NINCS TÉLAPÓÓ???????!!!! :O:O

HAZUUUDSSZ..T_T

2011. okt. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
:P
2011. okt. 11. 18:27
 5/16 anonim ***** válasza:

Gonosz vagyT_T

Biztos csak viccelsz:(

2011. okt. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Most! :O


Amúgy nem, olyan 7-9 éves kor körül, már beszéltük osztálytársaimmal, hogy nem létezhet. Se a Jézuska és a Nyuszi. Valamit kihagytam? :D

2011. okt. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

NINCS JÉZUSKA?? NYUSZI SEM? T_T

Nem hiszem el hogy ezt így kellett megtudnom :(:(

2011. okt. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem úgy rémlik, hogy mindig tudtam, hogy a Télapó igazából az anyukám és az apukám. De jó játék volt, és szerettem ezt játszani.
2011. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Vegyes élmény volt ez a játék és valóság határán. Apa munkahelyén volt egy időben karácsonyi ajándékozás, ahol volt beöltözött Mikulás, neki én is adtam ajándékot (kis saját készítésű butaságot, vagy rajzot), mert "mi az, hogy csak ő ad".


Ugyanakkor nyilvánvaló volt, hogy az egész télapó-história képtelenség, hogy járna be egy egész világot egy éjszaka alatt; de sohasem kérdeztem rá.

2011. okt. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy emlékszem mindig is fura volt nekem ez a télapó mese,de a szüleim mindent bevetettek,hogy ne legyenek ilyesmi kételyeim.Mindig úgy összehozták,hogy volt min törni a kobakomat(cselesen elrejtett csomagok,akár többször is),azon kattogtam,hogy ez hogyan lehetséges?!Utolag vissza gondolva nagyon ügyesek voltak :D
2011. okt. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!