Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mikor jöttetek rá hogy nincs...

Mikor jöttetek rá hogy nincs télapó?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 18:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mikor Mikulas nap elott apam azt mondta hogy - Na, gyere fiam, ird le egy papirra hogy mit kersz a Mikulastol! Persz nekem se kellet ketszer mondani! Ojan ket oldalas listat irtam, hogy szerintem a tiz ezresek csak ugy repkedtek volna! - Fiam, a Mikulas azert ennyire NEM GAZDAG!!!

Na, ott egy Vilag dolt ossze bennem! 9-eves lehettem.

2011. okt. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, mikor jöttem rá! De azt tudom, hogy egy ideig még féltem, és minél hamarabb aludni akartam menni, nehogy meglássam a Mikulást (valahogy akkor félelmetes ötletnek tűnt találkozni a mikulással :D)

Aztán egyszer csak már tudtam.

2011. okt. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 hejj válasza:
én nem egy levelet írtam neki, látogatóba is gyakran jött... kb olyan 8-9 lehettem, emlékszem mély letargiába estem amikor nővérem elmondta...így visszagondolva én tuti 'hazudni' fogok erről, mert szerintem jó benne hinni...van néhány család akik már az elejétől így kezelik a gyerekeket és azokat komolyan ne értem...
2011. okt. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
én mindig sejtettem hogy habiszti az egész, de kb úgy 6 éves lehettem mikor anyám elmondta, hogy az ajándékokat sem a jézuska hozza. én inkább meglepődtem minthogy összedőlt volna bennem egy világ :D
2011. okt. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Én mindíg is tudtam,hogy nincsen télapó,csak beöltözik valaki,de mégis ugyanúgy örültem,mintha nem tudtam volna.:)
2011. okt. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

6-7 évesen már tudtam, de nem izgatott, nem akartam tudni róla, játszottam tovább a játékot.

Még most is, amikor a szüleinknél vagyunk :)

34N

2011. dec. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!