Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha 1 csendes pasi lehet...

Ha 1 csendes pasi lehet vonzó,1 csendes lány miért nem az?

Figyelt kérdés
Vagyis miért van, hogy egy halkabb, szolidabb csajhoz nem is közelítenek a pasik? Mindenkinek csak a menő alakok kellenek?
2011. okt. 16. 10:23
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
71%
minden külső függő, ezt jegyezd meg, meg talán pénztárca függő.
2011. okt. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 bitangbigtank ***** válasza:
27%
Mikor fejezik már végre be ezt a csendes lányos hiszti dolgot? Persze csendes pasik nagyon vonzóak...sok csendes ismerősömnek nincs csaja..
2011. okt. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Haha! Éppen azt olvasom, hallom, hogy pont a csendes fiúk nem vonzóak. Ha egy buliban egy fiú meglát egy csendes lányt magában üldögélni, akkor nagyobb eséllyel megy oda hozzá, hogy "Szia, nem akarsz-e jönni táncolni stb." Nem jut eszébe semmi negatív. Még tudat alatt se.

Ellenben a lányok nem fognak odamenni a magányos fiúkhoz, mert ha tudatosan nem is gondolják, de a tudatalattijuk azt mondja, hogy "Jaj istenem, micsoda egy szerencsétlen vesztes. Csak itt van, és azt se tudja, mit csináljon."

Inkább éppen hogy a lányoknál van kevés esélye a visszahúzódó srácoknak, meg akiken látszik, hogy bajuk van. Mert ők abból nem kérnek. Persze lehet, hogy az illető baja megoldódna, ha kapna pozitív visszajelzést, de általában nem így működik.

2011. okt. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
20%

10:31

ennyi

hülye kérdés

inkább az a baj hogy lassan nincsenek ilyen lányok, mindegyik csak kirakatbábu lesz


10:34

ez is igaz


10:35

igen, ezt is elvárják a nők, hogy mindig csak a pasi legyen aktív, de nem fogják fel hogy ha idiótán néznek ki akkor csak megdugni akarják őket


20:19

sajnos a többségre tényleg ez igaz, attól hogy a buta luvnyákat dugni akarják, nem érdeklődnek utánuk, csak fel akarják szedni. kedves csendes kérdező ne téveszd össze a komoly kapcsolatot a dugási érdeklődéssel.


22:28

persze, csak a szájuk jár, de ők sosem kezdeményeznek, mert a pasi dolga. utána meg ha felszedi őket valaki, nem lehet beszélgetni velük, az ágyban is olyanok mint egy bot, és megsértődnek ha dobják őket.


09:43

és a lányok általában csak a szexre mennek, csak ők álszentek is

abból látszik hogy a legtöbb lány vonzónak találja a szoknyapecér bunkókat, és ha szűz, akkor is inkább egy tapasztalt fiúval akar elfeküdni, nem egy olyannal aki szintén szűz de szereti. ellenben a fiúk kezdeményeznek egy csendes lánynál is, és nekik fontos, hogy ne egy ordas ribanc legyen. nőknél az ilyenből sokkal kevesebb van. szerintem a nők 99%a csak érdekkapcsolatra megy, a fiúknak azért csak 80%a ilyen, a többi képes komoly kapcsolatra.

2011. okt. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
68%
Én csak a csendes lányokat bírom. Csak hogy a lányok le sem szarják a csendesebb fiúkat...a lányoknak ez kell nagy pofa, kihaénnemkedés, stb, stb...
2011. okt. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Hát akkor csak én élem fordítva az életet. Ki nem állhatom a "én vagyok a legmenőbb" típusú pasikat. Attól, hogy valaki elégedett magával, még nem kellene elszállni és beképzelt módjára köztudomásra hozni. Én eddig úgy láttam, a szájhős pasik nem valami komolyak kapcsolat téren sem. De javítsatok ki ha tévedek.


"...a legtöbb lány vonzónak találja a szoknyapecér bunkókat, és ha szűz, akkor is inkább egy tapasztalt fiúval akar elfeküdni, nem egy olyannal aki szintén szűz de szereti. ellenben a fiúk kezdeményeznek egy csendes lánynál is, és nekik fontos, hogy ne egy ordas ribanc legyen. ..."--> az első részével egyetértek, a többség (lányok) tényleg ilyen, csak mivel én nem, ezért is vetődött fel a kérdés. Nekem nem kell, hogy menő legyen, elég ha szeret.


Most rossz kedvem lett, hogy végigolvastam a válaszokat. Mert olyan sok igazság van bennük. És azért is, mert rájöttem, hogy azon kevesek közé tartozom, akik fordítva látják a dolgokat.


Utolsó hozzászólónak: Nem mindenki ilyen.

2011. okt. 24. 12:48
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
ÉN soha sem szerettem az olyan fiúkat akik nagyszájúak, buták, ostoba módon viselkednek. Én sem vagyok úgymond magamutogató, társaság középpontjában álló személy. De én i szeretek bulizni, társaságban lenni csak egyszerűen a személyiségem nem olyan hogy: kihaénnem?! Meg más dolog, hogy a pasik engem le se.. értitek. Ez van.
2011. okt. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 bitangbigtank ***** válasza:
Mellesleg ha csöndesebb vagy, nem éppen egy hozzád hasonló pasi érdekelne? MErt nem hiszem hogy az ilyen nagyszájú pasik pont a csöndes lányok minden álma..
2011. okt. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

utolsónak: hát pont azt írtam, hogy nem jönnek be nekem a nagydumás pasik, és én sem vagyok központi figura.


Te valamit nagyon félreolvastál.

2011. okt. 24. 22:23
 20/34 anonim ***** válasza:

12:48

fiú szemszögből mégszomorúbb, mert a lányok többsége tényleg ilyen buta, sokkal több rendes fiú marad magányos, mert a csendes lányokra lecsapnak a hazudozók, és amilyen naivak, mindent elhisznek.

és már az is unalmas hogy mindenki különlegesnek hiszi magát, de még életemben nem találkoztam 1 olyan lánnyal, aki nem sablonos, és csak kisebb hibái lettek volna, meg a valóság azt mutatja hogy nem a rendes srácok a kelendők...


15:45

ha nem vagy a társaság közepe, ne csodálkozz. ha meg az vagy, ne csodálkozz hogy minden pasi érdeklődik "vajon milyen céllal"


22:23

azért nem volt valami határozott az a tagadás, szóval egy tipikus humoros jóképű pasi simán levenne a lábáról. neked milyen elvárásaid vannak?

2011. okt. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!