Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha 1 csendes pasi lehet...

Ha 1 csendes pasi lehet vonzó,1 csendes lány miért nem az?

Figyelt kérdés
Vagyis miért van, hogy egy halkabb, szolidabb csajhoz nem is közelítenek a pasik? Mindenkinek csak a menő alakok kellenek?
2011. okt. 16. 10:23
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Csakhogy legtöbbször egy csendes ember nem egy csendessel jön össze, hanem egy már kiélt nagy pofájúval.
2011. nov. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

"Egyébként valaki írta, hogy a legtöbb lány sablonos, a kérdező, meg azt írja, nem talál társat. Szvsz szerintem mindketten azért gondolják így, mert néznek, de nem látnak."


De én nyitott vagyok, csak ugye jönnek szüntelen az előítéletek a külső miatt (amiről meg csessze meg nem tehetek)! Szóval aki csak néz, de nem lát az nem én vagyok, sokkal inkább az, aki ontja magából a leszólásokat, mielőtt belegondolna, h az mit vált ki a másikban. És én próbálkozom, és néha úgy érzem oké is lenne, mert vannak akikkel egészen jól ki lehet jönni. Csak ugye a "jól kijönni" és az a "mindent felkavaró" érzés az nem ugyanaz.

2011. nov. 22. 21:02
 33/34 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat.

Utolsó gondolat: Aki csak néz, de nem lát, az nem önt lelket a másikba, és nem vigasztal félismerősöket sem, nem nógatja a másikat, hogy de gyerünk már ne add fel. És... És aki csak üres lény az nem akar blogot indítani a ösztönzésként a depressziósoknak, ösztönzésként a világnak, és nem célja, hogy jobb legyen a világ, még ha ehhez csak a saját kis dolgaimat tudom felhasználni.


Így utólag belegondolva a válaszok többsége igaznak tűnik, legalább tudom, h mások hogyan vélekednek erről. Köszi mindenkinek. Zöld kezek mentek, ahol úgy éreztem.

2011. nov. 22. 21:13
 34/34 anonim ***** válasza:
Ezt ki mondta? Szerintem meg inkább fordítva van: csomóan csendes lányt keresnek, mert ők maguk félénkebbek, vagy mert nem szeretik a ribancokat, míg a csendes fiúkkal kb. a kutya nem törődik.
2013. ápr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!