Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha 1 csendes pasi lehet...

Ha 1 csendes pasi lehet vonzó,1 csendes lány miért nem az?

Figyelt kérdés
Vagyis miért van, hogy egy halkabb, szolidabb csajhoz nem is közelítenek a pasik? Mindenkinek csak a menő alakok kellenek?
2011. okt. 16. 10:23
1 2 3 4
 21/34 bitangbigtank ***** válasza:
37%
Ha nem vagy központi fogura akkor minek tetted fel a kérdést? Magyarán te itt kiváncsi vagy lehet e pasid, ha ilyen vagy.. Ha jöttek volna a nemes válaszok talán felhagynál a mostani életmóddal?
2011. okt. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Nem azért tettem fel a kérdést, hogy a válaszok függvényében majd megváltozzam.

Én szeretek olyan lenni amilyen vagyok. Ha valakiben megbízom, 1 idő után úgyis beszélünk majd éppen eleget, de egy idegen környezetben (vagy ismerősök között akik csak ismerősök, de nem mondanám őket barátnak)nem fogom játszani az agyam, hogy milyen tuticsaj vagyok.

Csak nem értem, hogy a csendesebb emberekről miért hiszik azt, hogy ők kevesebbet érnek. Hogy nem lehetnek jobbak a "kihaénnem" típusúaktól.


Humora meg nem csak a bandavezér embereknek van!!!

Milyen pasik érdekelnek? A külső igazából nem a legfontosabb, nem kell, hogy ő legyen Mr Tökély. Legyen ápolt. És tudjak vele beszélni bármiről, és ha elfogy a téma, ne legyen kínos a csend. Ha kell legyen barát, ha kell pasi, ha kell akkor térítsen észhez (ha hülyeséget akarnék csinálni). Ezek csupa normális elvárások nem?

2011. okt. 25. 18:04
 23/34 bitangbigtank ***** válasza:
41%
Akkor rosszul csak félreérthető volt a kérdés :D. Amiket meg elmondták elvileg alap dolgoknak kéne legyen..
2011. okt. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
95%
A fiuknak a nagypofájú magamutogató csajok csak trófeának mutogatni és dugni kellenek. Viszont komoly hosszútávú kapcsolatra vagy akár feleségnek inkább egy csendes rendest választanak. Környezetemben is sokan így osztályozzák a csajokat ,ezt a kieső csöcsűt jól megb...nám ,de ezt az aranyos csendest elfogadnám feleségnek is ,mert inkább el lehet képzelni hogy hűséges és okos ,akár beszélgetni is lehet vele..
2011. nov. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Mégis milyen paraméterekkel rendelkezel? Mert, ha csinosan nézel ki szerintem teljesen mindegy, hogy csendes vagy, avagy sem. :)
2011. nov. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Lehet már leírtam ide vagy máshova, most nem olvastam át mindent, de a lényeg, hogy azt felejti el mindenki, hogy egy csendes lánynak és egy csendes fiúnak csak egyszer kell társra találnia, és akkor nagy eséllyel halálig tart a kapcsolat, míg a nagyképű taplók és a plázacicák(amit egyébként soha senki nem ismer be, hogy az) lehet, hogy népszerűek, de a házasságuk, ha lesz, nagy eséllyel boldogtalan lesz.


Egyébként valaki írta, hogy a legtöbb lány sablonos, a kérdező, meg azt írja, nem talál társat. Szvsz szerintem mindketten azért gondolják így, mert néznek, de nem látnak.

2011. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Én fordítva gondolom. A csendesség az én szememben egy nőies tulajdonság, és visszataszítónak és unalmasnak találom a csendes pasikat, a csendes lányokat viszont sokkal vonzóbbnak, mint azokat, akik sokat beszélnek.
2011. nov. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Hehe, csendesség, mint női tulajdonság. Akkor nem láttad még anyámat!


Egyébként nem az a kérdés, hogy melyik mennyire vonzó, hanem az, hogy milyen esélyei vannak. Nyilván egy csendes lánynak van, egy csendes fiúnak viszont alig, mert akkor nem figyelnek fel rá, és mivel neki kellene kezdeményeznie, nem fog egyszerűen becsajozni. Az a legrosszabb, van olyan ismerősem, aki ilyen csendes, és hát éppen emiatt egy akaratos p.icsával jött össze, aki mellett durván papucs, ráadásul a csaj félrekefél fűvel, fával.

2011. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Csendes vagyok én is és a párom is. Nem hátrány sem a nőknél sem a férfiaknál.Utálom a nagypofájú férfiakat.Nem vagyok összeférhető velük.Mindketten otthonülős csendesek vagyunk és éljük csendes életünket a két gyerekkel.
2011. nov. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
A csendes emberekre mindig nehezebben figyelnek föl mint a nagypofájúakra de ott van de ha összejönnek egy csendessel akkor jobban megmaradnak mellette mint egy nagyszájú mellett.A csendes jöjjön össze csendessel.
2011. nov. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!