Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért viselkednek így a...

Miért viselkednek így a "barátaim" igazuk van?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy most ért véget egy komoly kapcsolatom. És szükségem van valakikre akik segítenek ezt átvészelni, akikkel tudok ezekről a dolgokról beszélgetni. Hát van pár barátnőm, akik kb. lecarnak azóta. nem is hívnak, és látom h nem szívesen beszélgetnek erről. Mikor én ellenkező esetben mindig meghallgattam őket. Úgy döntöttem elkezdek barátkozni másokkal is.

Velük jól érzem magam, hívnak bulizni meg ide oda. Erre a ,,barátnőim,, olyanokat mondogatnak hogy nem tetszik nekik hogy a többiekkel eljárkálok.Meg hogy mostanában sokat bulizok. De én úgy érzem ez segít.Mintha féltékenyek lennének vagy nem tudom. De hát könyörgöm, ők nem is foglalkoznak velem. Más is tapasztalt már ilyet?

22/l


2011. okt. 22. 13:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát nem lehet egy elmélyült barátság, ha nem hallgatják meg a bajodat.

Régen velem olyan történt (jó régen...), hogy amikor összejöttem az egyik barátommal, a barátnőimnek meg még nem volt barátja, én is hasonló féltékenységet éreztem rajtuk, hirtelen nem hívtak sehova, pedig előtte rendszeresen pl filmklubba jártunk vetítésekre meg ilyenek. Aztán nekik is lett barátjuk, de a kapcsolat már megszakadt. Most jóban vagyunk, de ritkán találkozunk. Olyankor viszont ugyanúgy elbeszélgetünk, mint régen. Lettek új barátaim persze.

Sajnos nekem nem maradtak meg a gyerekkori barátaim, a legjobb barátnőm konkrétan eltűnt, de úgy érzem, ettől függetlenül vannak olyan, azóta köttetett barátságaim, amikre, akikre mindig számíthatok, még ha tényleg nagy a baj, akkor is.

2011. okt. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Ne gyerekeskedj velük!felnőtt vagy,van életed,majd lenyugszik mindenki!
2011. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
járj el, bulizz, ha a barátaid akkor ezért nem haragudhatnak meg rád, mert neked erre van szükséged, ha meg bajuk van emiatt veled akkor ne foglalkozz velük, te nem bántottad őket, csak most muszáj magadra gondolnod, és ez igy helyes
2011. okt. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!