Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes elhívni a...

Szerintetek érdemes elhívni a barátomat felszínes, sznob társaságba a szalagavatómra?

Figyelt kérdés
Most lesz a szalagavatónk decemberbe. Barátom nagyon szeretne jönni, és tudom, hogy nem szép dolog, hogy egyáltalán felmerül bennem, hogy elhívjam-e, de nagyon nem szeretném közéjük vinni. Elit gimibe járok, és 1-2 kivétellel nagyon nagyon felszínes, és sznob a társaság. A barátaimnak rég bemutattam, és nem szégyellem senki előtt, de tudom, hogy rosszindulatú megjegyzéseket tennének rá, vagy utána rám, mert ő meg nagyon szegény, és abban se vagyok biztos, hogy rendesen, alkalomhoz illően ki tudna öltözni. Nagyon szeretném, hogy ott legyen, de azt nem, hogy a hülye osztálytársaimnak ő legyen a móka tárgya... Arra is gondoltam, hogy kicsit "kikupálom", vennénk neki valami öltönyt, de az meg neki lenne megalázó.:( Szerintetek mitévő legyek?
2011. nov. 6. 07:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem nevették ki szemtől szemben, inkább én kaptam a sűrejéből...
2012. jan. 8. 19:07
 12/13 anonim ***** válasza:
na és ha szabad megkérdeznem miket mondanak?
2012. jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
V.hogy gondoltam, hogy nem a gerincesek közül valóak az oszitársaid.
2012. jan. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!