Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha a szomszédb...

Mit lehet tenni ha a szomszédba élő gyerek állandóan bőg meg vinnyog és áthallatszik? Többi lent.

Figyelt kérdés

Lakótelepen élünk és a szomszédba lakik egy kisgyerekes anyuka. 1 éves mult a kisfiú. Egésznap azt hallgatjuk ahogy vinnyog meg üvölt. Ma hajnalba arra keltem fél 4 kor hogy bömböl megint.

Mit lehet csinálni?


2012. jan. 28. 11:30
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szólóval nagyon egyetértek, alapvető gondok vannak a neveléssel. Én is panelben vagyok, életemben másodjára (szerencsére csak albérlet), és az első lakásban is, meg most is kisgyerekesek voltak az alsó szomszédaim, rengeteget szenvedtem tőlük, elsősorban az idegrendszerem. Az első helyen idegbeteg szülők nyomdafestéket nem tűrő stílusban üvöltöttek az apró gyerekeikre, gyakorlatilag mindennek elhordták őket, és még csodálkoztak, hogy a kisebbik, a másfél éves állandóan sír, nyivákol, éjjel is felriad, stb. Brutálisak voltak, akkor találkoztam először ilyen állatokkal. Megjegyzem, facebook-on meg ment a magamutogatás, hogy jaj, milyen boldogok vagyunk... Most, az új helyen, csak hogy ezúttal se ússzam meg idióták nélkül, cigányok laknak alattam, szintén két gyerek, elviselhetetlenül nagy pofájuk van, pont mint az anyjuknak. Éjjel 10-11-kor még javában dübörögnek meg viháncolnak, nem is értem hogy lehet ezt megengedni... Hétvégente meg konkrétan reggeltől estig hangzavar, zsibvásár, a kölykök szó szerint vonyítanak, erre a kutyájuk is elkezd vonyítani, szóval ha tehetem, húzok el innen hétvégén, mert különben megőrülnék. Az már csak hab a tortán, hogy a lakásukból árad a bűz, szóval nemcsak primitívek, de büdösek és igénytelenek is. Sajnos nehéz kifogni olyan társasházat, hogy legalább egy ilyen csürhe ne lenne valamelyik szomszédban. És persze nem lehet tenni ellenük semmit.
2020. ápr. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
23%
Uramisten, ennyi gyökér, intoleráns embert😳😳😳GYEREK bazeg. Fejlődik az idegrendszere, járni tanul, enni tanul, nyílik az értelme, türelmetlen, mert még ügyetlen. Egy időzített bomba a gyerkőc ilyenkor, és nem sok mindent lehet tenni. 1 éves gyereket nem lehet nevelni, mert egyszerűen még nem elég érett hozzá. Kinövik
2021. júl. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Utálom a gyerekeket. Kertes házban élek, de ha itt is kint a szomszéd kölyke megdobom kaviccsal, vagy ijesztegetem. Olyan undorító a duzzadt pofájával meg a nagy valagával ahogyan próbál járni. 1-2 eves lehet.
2022. nov. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!