Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha a szomszédb...

Mit lehet tenni ha a szomszédba élő gyerek állandóan bőg meg vinnyog és áthallatszik? Többi lent.

Figyelt kérdés

Lakótelepen élünk és a szomszédba lakik egy kisgyerekes anyuka. 1 éves mult a kisfiú. Egésznap azt hallgatjuk ahogy vinnyog meg üvölt. Ma hajnalba arra keltem fél 4 kor hogy bömböl megint.

Mit lehet csinálni?


2012. jan. 28. 11:30
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudsz mit tenni.Sajnos ez a társadalmi együttélés.Ha megtehetném én is legszívesebben a pusztába költöznék ki ahol nem kéne a szomszédokat hallgatnom nap mint nap.Mi hasonló probléma miatt próbálkozunk a lakás cserével valahova vidékre,csak a gond az,hogy önkormányzati a lakásunk.
2012. jan. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
74%

5-ös! Ötletet adtál, köszönöm! :)


/ Csendben jegyzem meg, én kicsi koromban szintén sírtam esténként, mert bárhol elaludtam, de ha rácsos ágyam közelébe kerültem, akkor rám jött a hoppáré. :( /

2012. jan. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
84%

Sajnálom :(

Sajnos semmit sem lehet tenni.

Van,amikor tényleg nem tehet róla a szülő, de azért elég sok esetben lehetne kezdeni valamit, csak ugye nem csinálnak semmit. Múltkor az egész buszt zavarta egy bőgő gyerek, az anyját kivéve. Hát legszívesebben leszállítottam volna őket.

Én is attól félek, hogy a környéken majd lesz kisgyerek és akkor vizsgaidőszakban mi a francot csinálok.

2012. jan. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
15%

Majd ha gyereketek lesz, megértitek, h ez sokszor mennyire nem a szülőn múlik.


Nekünk majdnem minden szomszédnál van kisgyerek, akik sokszor kiabálnak, de nem érdekel. Előbb-utóbb hozzá lehet szokni (nekem egy évembe telt, mire a szomszéd KUTYÁJÁT megszoktam - volt időszak, mikor szó szerint le akartam lőni, mert végigvonyított vagy 4 éjszakát)

2012. jan. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
32%

A kutyás példával csak azt mondom, hogy van sokkal rosszabb is egy síró gyermeknél.


Nekem eddig még mindig a kutyákkal volt inkább bajom.

2012. jan. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
96%
Azért nem feltétlenül. Keresztanyámnak is van gyereke, nem is egy, de attól még képtelen volt elviselni, hogy egyszerűen pihenni nem lehet, mert a szomszédé örökké visít. És attól eltekintve, hogy sokszor nem tehet róla a szülő, azért ez egy rohadt zavaró dolog. Most van, aki reggel korán jár dolgozni, felkel 5-kor, de egyszerűen nem tud elaludni, mert a szomszéd gyerek hajnal 4-ig ordít este 8-tól. Oké, nem tehet róla, de attól még ez a szerencsétlen fél óránál többet nem aludt.
2012. jan. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
97%
Én meg pont azt tapasztaltam, hogy a kedves anyuka ordít a gyerekre, de nagyon durván, csúnyán. Többet ordít a nő, mint a gyerek. XD Már többen is szóltak a nőnek, hogy legyen szíves halkabban ordítani. Semmi eredménye. Semmit nem tudunk csinálni. Marad a hajnali 6 órás kelés az isten b.....g meg ku...a anyád kiabálásokra....Nah meg ilyenkor benyomom hangosra a nóta csatornát a közös fal mellett. :D
2012. jan. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
32%

5-ös! Gyerekek vagytok, és igen, köcsögök is!

Egy kisgyerekkel nem tud a szülője se sokat csinálni, ha vinnyogós kedvében van! Majd idővel kinövi! Éjjel meg főleg nem, ha rájön a sírhatnék... idő mire megnyugszik...

De, hogy a ti szüleitek is hagyták ezt a bosszújátékot! - Gratulálok nekik is!

2012. jan. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó ha nem tudott volna mit csinálni velük akkor nem hatott volna semmit a bosszúakciójuk, de elmondása szerint eredményes volt. Akkor ezek szerint csak tudott volna enélkül is tenni valamit.

Ennyit erről.

2012. jan. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
98%

Nekem nem az a legnagyobb bajom, hogy anyuka káromkodva üvölt, a gyerek reggel héttől trappol a fejünk fölött, hanem az, hogy ők elvárják, hogy mi ezt elviseljük, és szerintük ez természetes.

Amikor mi költöztünk és raktuk fel a csempét, elhúzódott a felrakás, apósnak pedig be kellett fejeznie, mert 350 km-re lakik. Le is jöttek szólni, hogy fejezzük be, vagy kihívják a rendőröket.


Szóval a kisgyereket az nézzem el, Ő viszont nem nézi el, ha nekem van problémám. Akkor én miért hallgassam a gyereket? Szerintem ennek oda-vissza alapon kéne működnie. Elvégre a gyereket sem én vállaltam, hogy felettem üvöltsön. Azért viselem el szó nélkül, mert próbálok megértő lenni, pedig a kva anyázás és ajtócsapkodás is elég gyakori.

2012. jan. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!