Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiatalok! Közületek ki az aki...

Fiatalok! Közületek ki az aki külföldön képzeli el a jövőjét?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 15:54
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
86%
ÉN! angol magyar kéttannyelvű suliba járok, semmiképp nem szeretném magyarországon leélni az életem. nem is fogom! :)
2009. jún. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled!
2009. jún. 3. 16:12
 3/62 anonim ***** válasza:
86%
én is. kizártnak tartom, hogy magyarországon éljek. amint lehet, lépek.
2009. jún. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
62%

Én nem. Ha itthon sem tudok munkát találni, a "mesés" nyugaton sem fogok, amiről mennek a képzelgések, hogy kolbászból van a kerítés 5000 eurós fizetés stb.

Mellesleg, nem is vonz a nyugat, nem látok benne szépet.

2009. jún. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim válasza:
83%

Sziasztok!


Fiatalon megtapasztalhattam, milyen külföldön élni, imádtam. Teljesen más életszínvonal, más emberek, rengeteg új hatás.

Még most is fiatal vagyok, de így, hogy már éltem távol, és hazaköltöztem, akármennyire is arra húz az eszem, hogy költözzünk ki valahová, mert anyagilag, életvitelileg sokkal jobban járnánk, nem bírnám rávenni magam...

Két külön világ a hazád, és egy idegen ország. Lehet, hogy itthon nélkülözök, szorongok, rengeteg sérelem, napi csalódások érnek, de ettől függetlenül (nem állítom, hogy nem változhat a véleményem, de nem is gyanítom, hogy fog) nem tudnék elmozdulni innen.

A külföldi idő után megtanultam értékelni az otthonom :)

Üdv.

2009. jún. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
87%
Én. Kanadában szeretnék élni, de ahogy magamat ismerem úgyis itt maradok. :D
2009. jún. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
52%
akkor megyek külföldre, ha az elkövetkezendő 4-5 évben nem változik a politikai,szociális és gazdasági helyzet... ha a leendő gyerekemet nem tudnám itthon eltartani, vagy épp drogosokkal,melegekkel,rossz nevelést kapott romákkal kellene egy iskolába járatnom, azonnal elmegyek innen...
2009. jún. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
95%

Manapság ez elég népszerű, főleg a fiatalok körében. Természetesen én is gondolkoztam már ezen, de azt sem szabad elfelejteni, hogy ott sincs kolbászból a kerítés. Ajánlom Nektek Mészáros Antónia A Unió nomádjai c. könyvét: [link]

Közép- és Kelet- Európából indult munkavállalókról ír, akik Angliában próbáltak szerencsét, valakinek összejött, valakinek nem, és csöves lett belőle (felsőfokú angol nyelvtudással). Egyébként tényleg ajánlom mindenkinek, lehet belőle tanulni, hogyha nekivág valaki a nagyvilágnak, milyen hibákat ne kövessen el.

2009. jún. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
79%

én is

angliába, usába, olaszországba vagy spanyolországba

még nemtudom

2009. jún. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
100%

ma 16:35

drogosok, melegek(?!) és rossz nevelésű kölykök (mindegy hogy cigány vagy sem, más bőrszínű egyén is lophat, csalhat, verhet) MINDENHOL vannak. a melegek meg nem értem miért zavarnak téged.

2009. jún. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!