Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiatalok! Közületek ki az aki...

Fiatalok! Közületek ki az aki külföldön képzeli el a jövőjét?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 15:54
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
85%

Én inkább azt szertetném megkérdezni, hogy épelméjű ember vállal ma ebbe az országba gyreeket?? Ne vicceljetek már, ennyire gonosz nem vagyok, sőleg nem a saját leendő gyermekemmel szemben.


Igaz, hog yküélföldön se kolbászból van a kerítés, ez nagyon igaz, sőt lehet, hogy jobban megszenvedsz a pénzedért, de az a pénz, az legalább emberhez méltó lesz, lesz értelme dolgozni, és enyhén szólva amit ott nem túl magas életszínvonalnak hívnak, az is a 10-szerese az itteni átlagnak.

És akkor még nem beszéltem arról, hogy valamiért mintha a magyar ember genetikailag hibás lenne, ez a tipuks "dögöljön mega szomszéd tehene" fajta mentalitást egyszerűen nem ismerik. Furcsa ugye?

2009. jún. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
83%
Na ez most engem is kiakasztott, hogy a melegekkel mi a frászt kell ijesztegetni bárkit is? Többek között érdekles, de ezt a fajta utálkozást se ismerik a nagy nyugaton. nem értem a dolgot, én hetero fiú vagyok, és bátran vállalom, hogy vannak meleg haverjaim, és akkor mi van? Képzeljétek el, még egyik se akart megerőszakolni, mindegyik értelmes ... én nem tudom ez nálunk miért olyan nagy szám, de persze egy újabb dolog amin lehet rágódni, főleg egymást piszkálni.
2009. jún. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
38%
Igen, külföldön az emberek tökéletesek. Ez a Magyar-szídás csak egy divat, amit mindenki átvesz és vagdalkozik vele. Ne félj, te is ilyen vagy. Azért, mert máshol élsz a véred le nem tagadhatod.
2009. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
72%

Én is majd inkább külföldön próbálkoznék, de addig még sok idő van. Ki tudja mi lesz, ha kimászunk végre ebből a válságból.

Ha kimegyek más országba az is csak azért lesz, mert nem szeretném, hogy ilyen körülmények között nőjenek fel majd a gyerekeim, és hogy minden nap azon kelljen aggódnom, hogy vajon nem most késelik-e meg fényes nappal az emberekkel teli utca közepén. És nem vízen és kenyéren szeretném őket tartani, hanem majd úgy, hogy megkaphassanak minden fontos dolgot. És úgy érzem, ez ebben az országban nem valósítható meg túl könnyen.

Viszont borzasztóan fog hiányozni az ország, a magyar nyelv, a magyar emberek és minden, ami magyar.. Ezért még meggondolom párszpr, de szerintem külföld mellett döntök, pedig szeretem a hazám..


16L

2009. jún. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
15%

"És akkor még nem beszéltem arról, hogy valamiért mintha a magyar ember genetikailag hibás lenne, ez a tipuks "dögöljön mega szomszéd tehene" fajta mentalitást egyszerűen nem ismerik. Furcsa ugye?" --> szerintem a magyar helyesírás nem ismerése a furcsa, persze nálad, nem nálam...


Nem volt helyes a megállapítás, máshol is vannak ilyen emberek, csak ezt jobban hallod, hogy így a magyar, úgy a magyar, mert itt élsz, ez vesz körül!


Mit tudsz te az életről, az emberek egymáshoz való viszonyáról, viselkedéséről mondjuk az USA-ban, vagy Németországban? Gondolom a nagy büdös semmit...


Különben aki itt akar és itt is marad az nem fogja bánni azt, hogy a sok "......" ember el elhúz a p.csába. Menjetek, még a határig, reptérig is kikísérlek Benneteket!

2009. jún. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim válasza:
31%
Akik lepontozták az utolsót, az miért nem írnak rá valamit???
2009. jún. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
82%
Én is szeretnék kimenni külföldre - de nem örökre. Mivel a nyelvek érdekelnek legjobban,ezért mindenképpen szeretnék egy-két évet Angliában élni,hogy megtanuljak jól angolul. Már két nővérem kint él,és ők mesélték hogy mennyire másak pl.: a londoni emberek.
2009. jún. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
79%

Én 18 vagyok, és én is nagyon szeretnék kimenni. Egy pár évre legalábbis biztosan. 14 éves korom óta! Nem végleges kiköltözésre gondolok, de most ki tudja ezt megmondani, h mit hoz a sors? Szeretem Magyarországot, ez a hazám.

Miért szeretnék kimenni mégis?

Külföldi kultúra megismerése, imádok utazni(amire pedig anyagi okok miatt nincs lehetőség :( ),

az angol nyelv szeretetem, nagyon szeretnék anyanyelvi környezetben beszélni, hallgatni embereket.


A nemtomhányadik válaszolónak:

"Most is fenntartom, hogy aki egyszer kiment, az vissza se jöjjön! A több pénz reményében elmegy, de később meg visszajön és kiélvezi azt ami állampolgári jogon jár neki"


Mert majd pont TE mondod meg, hogyha vki kimegy, majd ne jöjjön vissza. Állampolgári jogon.... ja, de ahhoz meg alanyi jogom van, meg mindenkinek, h oda mehet és azt csinálhat amit akar! A rossz tapasztalat meg benne van a pakliban, sztem ezt ők is tudják, akik neki vágnak. Nem mondtál újat. Más baja téged meg amúgy sem érint.

2009. jún. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
21%

" ja, de ahhoz meg alanyi jogom van, meg mindenkinek, h oda mehet és azt csinálhat amit akar! "


Érdekes lenne.

2009. jún. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
73%

Én mindenképpen.

Elegem van Magyarországból, lehet nekem túl nagyok az igényeim, de én itt semmit nem kapok meg! Pl. szeretnék valamit a lakásba, vagy egy új sminkkészletet vagy valami ételt, bármit. Kedvesen megkérdezem az üzletben van-e és azt sem tudják miről beszélek... semmit nem tudok itt beszerezni, amire szükségem lenne.

Ráadásul hatalmas a szegénység és az egész politikánk siralmas szerintem.

Nem tudom, szerettem volna Magyarországon maradni, de arra jutottam, hogy én egyedül úgysem fogom megváltani a világot csak szenvednék itt és értelme nem lenne. Ezért inkább kimegyek külföldre és ott legalább jó életem lesz. Jobb, mint itt lenne.

Minden vágyam külföldre költözni.

2009. jún. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!