Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiatalok! Közületek ki az aki...

Fiatalok! Közületek ki az aki külföldön képzeli el a jövőjét?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 15:54
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim válasza:
71%

Igen :) en Angliaban, Londonban. Nagyon jo eredmenyeim vannak a suliban, es fejleszteni fogom magam, barmit megteszek ennek erdekeben :) osztondijjal szeretnek kimenni, ha sikerul egyetemre, aztan hatha konnyebb lesz :)

de ha nem is osztondijjal, valahogyan ki akarok menni.

volt lehetosegem 2 hetet Angliaban tolteni, soha nem fogom elfelejteni azta gyonyoruseget, amit ott tapasztaltam

2009. jún. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
8%
Én se bírom a ratyikat,de Amszterdamba szivesn laknék.tetszett,mikor ott voltam s bár sok homit láttam,a város szellemisége megfogott:-)
2009. jún. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
26%

Mindegy,csak görögo.legyen.

Egy csendes kis halászfaluba...ahol nincs olyan stressz,mint a nagyvárosokban.bár nincs olyan csillogás,luxus,de a nyugodt Élet mindennél fontosabb:-)

és a görög emberek mentalitása nekem a legszimpatikusabb.

2009. jún. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:

Nekem is bejön a Görög-Élet.

Én egy Görög szigeten élnék ha választhatnék!!

2009. jún. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim válasza:
8%
Nem ertem, hogy itt mit lehet minuszozni annyit! Ha pl valakinek bejon Gorogorszag, vagy Lengyelorszag vagy barmelyik masik.... miert kell azt minuszoni??? ezt nem igazan ertem! de mindegy! Ti tudjatok... azert jo lenne belegondolni, hogy mas izlesebe nem kell beleszolni...
2009. jún. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:

"tegnapelőtt 12:32"

Ja, pláne, ha a törököket dícséred.

2009. jún. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:

A lepontozás 1xű: irigyek az emberek!!!

sosem volt még ott,semmi köze az egészhez,fogalma sincs a "saját tapasztalatokról",de magyar tulajdonságához méltón:Irigyen lepontoz...

ezért nem csodálkozok a lepontozáson...

2009. jún. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
GÖRÖGországban,ez egyértelmű.....
2009. jún. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:

tegnap 12:43

Aki pedig engem lepontozott, agymosott, mértéktelenül naív, mindez a magyarokhoz nem méltó. Jobb is tőlük megszabadulni.

2009. jún. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
Én!Mindenképp!Nem azért születtem hogy egész életemben nyomorogjak!
2009. aug. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!