Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiatalok! Közületek ki az aki...

Fiatalok! Közületek ki az aki külföldön képzeli el a jövőjét?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 15:54
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
73%

egyértelmű,h görögországban:-)

a legcsaládcentrikusabb ország:-)

...és a görög mentalitás is messze a legszimpatikusabb...

2009. jún. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
75%
A 16:20-as embernek elég érdekes felfogása van.Külföldön sokkal több a munkalehetőség és ha nem is 5000 Eurót keres az ember de sokszorta többet mint kis hazánkban.Magánügy ha nem vonz a nyugat de legalább hülyeségeket ne írj lécci.
2009. jún. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
85%
Az igaz, hogy nyugaton sincs kolbászból a kerítés, de az alapvető különbség az, hogy ha ott valaki becsülettel dolgozik akkor nem kell amiatt aggódnia, hogy hogy fizeti ki a számlákat meg mit eszik másnap, sőt lesz pénze lakásra meg kocsira akkor is ha csak egy utcaseprő.
2009. jún. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim válasza:
44%
Hát én nem szeretnék elmenni.....! Szerintem nem tudnék teljesen új életet kezdeni, egy új országban... :) Egyébként meg lehet, hogy ott nagyobb a fizetés, viszont nem összehasonlíthatóak az ottani árak az itthonival.
2009. jún. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
25%

http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__egyeb-kerdesek__111660..


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..


Érdemes elolvasni a lepontozott válaszokat is.


Most is fenntartom, hogy aki egyszer kiment, az vissza se jöjjön! A több pénz reményében elmegy, de később meg visszajön és kiélvezi azt ami állampolgári jogon jár neki (ingyenes egészségügy, nyugdíj stb.) Pofátlanság!


Aki kimegy, az próbáljon megélni idegenként egy idegen országban. (nem fognak tapsolni neked, és nem rendeznek fiesztát, mert egy (kint) otthonlévő állampolgár elől veszed el a munkát). Ha kudarcot vallana, vállalja azt is! Az élet nem fenékig tejfel... Sajnos nagyon sokan viselnek szemellenzőt, azt hiszik, csak itt olyan az élet amilyen! Hát pedig tévednek. A rossz tapasztalatokról nem lehet annyit hallani, mint a sikersztorikról, a kudarcáról senki nem ömleng!


És most tessék lehurrogni, okoskodni, jönni az ismerős ismerősével... Ja és nyomkodjátok a piros kezeket, mert csak ennyit tudtok :)

2009. jún. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
78%
Én igen,jó lenne innen elhúzni:D
2009. jún. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
35%

ma 16:55

Ha ez így lenne, mindenki külföldön élne. Ausztriából is küldik haza a vendégmunkásokat, mert annak sem tudnak munkát adni aki ott él, nemhogy egy bevándorlónak. Nem is értem honnan veszed, hogy kint több a munkalehetőség.

Azt meg nem győzöm hangsúlyozni, hogy kint MINDEN arányosabban drágább mint itthon.

2009. jún. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
13%

" 17:36"

Zöld kéz.

2009. jún. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
84%
én intézem a spanyol állampolgárságomat, és jó esélyem is van rá, de mindegy, azzal vagy anélkül, itt biztos nem maradok, aztán mivel nekem az iolyan második haza (bár sokszor elgondolkodok, melyik is a második), ott szeretném leélni az életem. sztem épeszű ember ebben az országban nem marad meg ....
2009. jún. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
28%

" sztem épeszű ember ebben az országban nem marad meg ..."


Miért nem?

2009. jún. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!