Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi tegyek? Elvesztettem a...

Mi tegyek? Elvesztettem a barátnőmet.

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, a barátnőm 24. 10 éves korunk óta ismerjük egymást, nagyon jóban vagyunk. nemrég született egy lánya. Régebben olyan jókat tudtunk beszélgetni, viszont mostmár minden a gyerek körül forog. Ha próbálom elterelni a témát, ő akkoris arról kezd beszélni, hogy a gyerek mit evett, ivott, hogy nevetett, sírt stb. Engem is rá akar beszélni hogy feltétlen szüljek gyereket (világ életemben nem akartam anya lenni, egyszerűen nem való nekem, ráadásul párom sincsen). Mi tegyek? Olyan rossz, hogy elvesztettem a legjobb barátnőmet.

2012. júl. 5. 13:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

5.

Nem pontozzalak le, de szánalmas vagy, igazi barátnő lehetsz. Furcsa én szültem és jól elvagyok a barátnőimmel, ritkábban találkozunk, de nincs semmi probléma. Szerencsére nem ilyen barátnőim vannak, mint te.

2012. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
pontozlak.
2012. júl. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem vagyok jó barátnő, de utálom a kölyköket, és baromira nem érdekel semmi velük kapcsolatban, az anyukák viszont csak erről tudnak beszélni. Akkor mi értelme lenne kínlódni? Szerintem semmi!
2012. júl. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
1. Értem, hogy fontos neki a kicsi, de azért nem kéne órákat beszélni róla...
2012. júl. 5. 14:41
 15/20 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy semmi más témája sincsen. Remélem majd túllesz ezen és tudunk majd különböző dolgokról beszélgetni.
2012. júl. 5. 14:44
 16/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem jelenti, hogy elvesztetted. Átmenetileg megrekedt a kapcsolat, de ez változik idővel.

Egyrészt, nyugodtan elmondhatnád neki is, hogy csak a gyerekéről beszél, ami téged hidegen hagy. Mert lehet, h neki eszébe sem jutott, észre se vette, hiszen neki tényleg minden a gyerekről szól.

Másrészt, próbálj megértőbb lenni és érdeklődni. Hiszen neked is lehet majd olyan helyzeted, amikor másoknak kell elviselniük téged. Ez a barátság, de minden tartós kapcsolat lényege:)

2012. júl. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ha nem jutsz vele dűlőre, és a közös témák is elvesztek, akkor nem kell erőltetni ezt a barátságot. Látszik, hogy eltávolodtatok egymástól. Ez van. Meg milyen dolog az már, hogy rád akarja tukmálni az anyaságot, holott még apajelölted sincs?

Próbálj meg keresni más, hozzád hasonló társaságot, fiatal vagy még, van rá esélyed.

2012. júl. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Akkor is lepontozlak, mert szerintem nem volt hasznos a válaszod...erről ennyit. Egyéni szocprobléma ha nem tetszik.
2012. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Az első azért van lepontozva, mert nem hasznos a válasza. Kész, pont, ennyi, vége. Aki értelmes, úgyis tudja, hogy abban mi nem hasznos.


Sajnálom, hogy ilyen lett a barátnőd, az enyém nem, szóval ember függő. Nem lehet, hogy ennyire unalmas élete volt, hogy a gyerek lett neki a megváltás, hogy végre valakinek érezze magát?

2012. júl. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
szerintem itt nem én szenvedek értelemhiányban. kész dedó!
2012. júl. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!