Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok, ha az...

Ti mit csinálnátok, ha az alsó szomszéd /albérlő/ 3 percenként járna ki cigizni az erkélyre? Nagyon zavar a cigifüst. Babát várok, és a gyerekszoba ablaka is az Ő erkélyük fölött van.1 hónap múlva meglesz a picur, és még ablakot sem nyithatunk ezért.

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 10:26
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
52%
Igazán sajnálom a hozzászólásokat olvasva, hogy az életemben huszadrangú a dohányfüst hatása, irigyellek titeket!
2012. júl. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy azért nem lehet szólni, mert valaki a saját lakásában /ill. amit bérel/ dohányzik. Nem is ezzel van a gondom. Hanem azzal, hogy nem 3percenként kellene rágyújtani és akkor én sem variálnék ezen. Azért az sem elfogadható szerintem, hogy 40 fok melegben ne lehessen ablakot nyitni, mert bejön a cigiszag. Amúgy nem panelben lakunk, hanem téglából épült társasházban, és olyan helyen, ahol autó is csak ritkán jár... Nem arra hivatkozok, hogy terhes vagyok, és nem azt mondom, hogy körülöttem forog a világ, csak egy kis megértést szeretnék, hogy a gyereknek nem tesz jót a füstszag. Én már évek óta elviseltem a füstszagot, és a terhesség alatt is, de most zavar. És még egyszer mondom nem az zavar, hogy cigizik, hanem az, hogy 3percenként gyújt rá.
2012. júl. 12. 06:53
 23/31 anonim ***** válasza:
29%

De, téged az zavar, hogy cigizik és a gyerek miatt szeretnéd, ha nem így lenne. Teljesen elítélem a gondolkodásod, még mindig nem érted, hogy ő meg majd a gyereksírástól nem tud aludni nyitott ablak mellett, és ez téged marhára nem fog zavarni. Nem kell foglalkoznia veled. Illőbb lenne, de nem kell.

Egyébként meg úgyis abnormálisan emelik az árát, az egész ország már sz@rrá van korlátozva, a lakásban cigizés sem tart örökké.

2012. júl. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
49%
Biztos hogy nem 3percenként megy mert az óránként 1doboz cigi lenne .Sok pénze lehet a szomszédodnak :D Beszélj vele annyit tehetsz maximum hülyének néz aki nem tud már mibe belekötni.Ja és vegyél klímat akkor nem kell egész nap nyitott ablaknál lenni a meleg miatt,jajszegény gyereknek meg levegőtisztító készüléket,mert attól hogy nincs szaga a szmog nem áll meg a kerülethatárokon.
2012. júl. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
55%
Hogy mennyi undorító dohánypárti kötsög ember van. Fujj, száradjon ki a torkotok!
2015. ápr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
84%

Bezzeg aki a pollenszűrős, klímás kocsijával viszi a gyereket óvodába, az bele sem gondol, hogy egy gázfröccsel egy doboz ciginyi füstöt nyom ki a gyalogosokra.

Én már (sok év dohányzás után) letettem a cigi, átváltottam elektromosra. Annak nem füstje, hanem gőze van, szag nélkül. Mégis "megérzik a (nem létező) büdös bagószagot" egyesek, ha látják a gőzt.

2015. ápr. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Fineline válasza:
77%

Látom, hogy régi már a kérdés, de nem tudom nem észrevenni, hogy mennyi a bunkó paraszt... itt okoskodik mind, de a kérdésre ezek közül valahogy egy sem tud válaszolni.

Engem is idegesít a szomszéd bagófüstje, de nem azért, mert az egészségemet féltem, hanem mert maga az ember irritáló számomra. Épp ezért szoktam párologtatni különféle illóolajakat, ami elnyomja valamelyest. Mást nem találtam eddig erre. Dögmelegben sajnos muszáj kinyitni az ablakot, ha az ember nem akar megfulladni.

2015. júl. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
73%
Szánalmas, hogy milyen válaszokat írtok egy olyan kismamának, aki aggódik a születendő gyermeke egészsége miatt! Én is dohányoztam, volt hasonló eset, fel bírtam ésszel fogni, és miután megkértek a konyhában kezdtem el cigizni. Viszont ahogy a hozzászólásokat olvastam, elkeserítő, hogy azt gondolják, hogy a gyereksírás egyenértékű a cigifüsttel. A gyerek nem fog éveken keresztül bömbölni, de a dohányos igen.....
2015. aug. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
38%
Menjetek a búbánatos csába az elektromos és a hagyományos cigitekkel együtt!Aki cigizik az egy akartgyenge kretén!
2018. máj. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
54%

"Kedves" válaszadók, akik szerint ugyanaz a cigi füst, mint a gyermek sírása. Az én gyermekem egyáltalán nem sír éjszakánként, sőt napközben sem túl sokat, nagyon ritkán van hiszti az is rövidebb mint 5 perc, szóval az én szomszédaim mondjuk szerintem pont tudnak aludni, ellenben én nem tudok semmit tenni a füstjük ellen amit óránként ránk engednek... Kérlek ne általánosíts!

Kívánom, hogy legyen gyermeked és akkor majd megtudod, hogy még a széltől is óvni fogod, nem hogy a káros dolgoktól!

2020. ápr. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!