Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A feminizmus korunk legfőbb...

A feminizmus korunk legfőbb pszichés nőbetegsége. Ez így jó lesz? Nőjenek fel ebben a gyerekeink?

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 6. 20:32
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
63%

Mikor volt jó pár ezer évig nőuralom?

Legyetek előbb tisztában a történelemmel, ajánlom neked is kérdező az olvasgatásukat.

Amúgy pedig mégis milyen jogon vártok el a nőktől bármit is?

Legyen előbb egyenlő fizetés, aztán dumálhatunk a dologról.

2012. aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:

Rensis


Azt hittem a feminizmus azt jelenti,hogy nőuralom ;)

Amúgy nagyon örülnék neki,ha az lenne amit te írtál,de nem az van:)Beteg szélsőséges férfigyűlölet és elkurvulás van.Csak felettünk ítélkeznek,tőlünk várnak és közben semmit sem nyújtanak.Egyszerűen át akarják nevelni a férfiakat.Így max. gyűlöletet keltenek és nem tiszteletet ébresztenek.A gyűlölet meg ugye gyűlöletet szül.Szerintem a nőknek kellene gyökeresen megváltozniuk ahhoz,hogy a férfiak tiszteljék őket.Máshogy nem megy.A feminizmus pedig pont az ellenkező irányba viszi őket.

Van erre egy jó Karinthy idézet is:


"Ha egyedül vagyok egy szobában, akkor ember vagyok. Ha bejön egy nő, akkor férfi lettem. És annyira vagyok férfi, amennyire nő az, aki bejött a szobába."

2012. aug. 6. 21:41
 13/50 anonim ***** válasza:
21%
testileg-lelkileg-szellemileg nyomorult lények így akarnak fontosnak tűnni, de nem azok. a jó nők és lányok tökéletesen tudják kezelni a dolgokat és ki tudják vívni a fiúk és a férfiak megbecsülését. akiknek ez nem megy, nos azokból lesznek ezek az agresszív feministák, akiknek sosincsenek észérveik. azért, mert elfuserált az életük és sikertelenek, azért lettek péniszfóbiásak. ebben szerepük van azoknak a férfiaknak is, akik képtelenek férfiként viselkedni. az egész feminizmus egy ocsmányság. a vonzó nők szeretik és megbecsülik a férfiakat és nem foglalkoznak ilyen butaságokkal, mert tudnak és mernek boldogok lenni.
2012. aug. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
64%

Én meg ajánlom figyelmedbe az őskor tanulmányozását, ugyanis az emberiség kezdetben matriarchális rendszerben működött. Jó példa erre a termékenységkultusz.

Egyébként Császárnő pont te vagy az egyik elfajzott, magát feministának nevező valaki, aki csak a férfiakat szapulni tudja, és az egyik oka amiért sosem lesz egyenlőség.

Legyenek egyenlő fizetések? Egyetértek. És ne legyen elvárás, hogy a férfi fizessen a vacsoráért! Azzal is egyetértek. Meg azzal, is, hogy egy disznó viccért ne lehessen szexuális zaklatás vádjával bíróságra rohanni. Meg azzal is, hogy állásinterjún egyenlő eséllyel induljon mindkét fél. Olyan alapon várunk el a nőktől "bármit is", hogy egyenlőek akarnak lenni. És ez nem csak a férfiaknak jár lemondással.

2012. aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:

Császárnő


Egyszerűen nem értem miért jöttök ti feministák(gondolom annak vallod magad) a történelemmel,ja bocs,de,mert ezzel tömik a fejeteket a neten.Mindegy.Most 2012 van,nem az van mint régen.Egy igazi szélsőséges feministának még munkát sem adnék nemhogy fizetést.Igenis tanuljanak meg a nők kulturáltan viselkedni és akkor nem lesz gond a férfi tisztelettel.


milyen gáz már ez? :


[link]


[link]


Szerinted ez volna a nő akivel egy normális férfi le szeretne élni egy életet?


Bocs,de reggel kelek,úgyhogy lelépek.Jó éjt!

2012. aug. 6. 22:05
 16/50 anonim ***** válasza:
62%
A feminizmus azt jelenti,hogy ne kezeld tárgyként,vagy alsóbbrendűként a nőket,hanem egyenrangúként.Amúgy szerintem ez sosem fog megvalósulni,mert ilyen undorító,elférfiasodott világot élünk,ahol mindenkit elnyomnak,aki gyenge.
2012. aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy épp itt van az egyik oka amiért sosem fog összejönni. Az "előbb te" gondolkodás. Előbb te adjál egyenlő fizetést! Nem, előbb te is szállj be a számlába! Nem, előbb te vigyázz a gyerekre! Nem, előbb te dolgozzál annyit amennyit én! És mivel ez egy végtelen kör, és mivel voltaképpen mindenkinek igaza van ezért sose lesz egyetértés.
2012. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
42%

Annyira vagyok feminista,mint a kérdező hímsoviniszta :)

Ha nem így tette fel volna a kérdést én sem így válaszolnék neki, ilyen stílusban.

Egyébként,ha régen a férfiak nem tekintették volna a nőket alsóbbrendűnek,hanem meglettek volna a jogaik ugyanúgy,mint egy férfinak, nem kuss lett volna a nevük akkor nem lenne semmi probléma, nem lett volna semmiféle emancipáció, mert nem lett volna rá szükség.

Ha a nőknek nem kellett volna annyira függniük egy férfitól nem itt tartanánk.

Egyébként kérdező, szerintem neked az a bajod,hogy kicsi a farkad és nem találsz magadnak senkit. Ha komplexusod van, vannak jó orvosok keress fel egyet.

Majd,ha a férfiak megtanulnak viselkedni, akkor a nők is.

És igen itt előjön megint az "előbb te" dolog.

Miért kellene csak a nőknek változni?

Vannak ugyanolyan gusztustalan férfiak,mint nők.

Lehetne hozni 100 példát mindkét nemre, de felesleges.

2012. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
61%
Hát igen, milyen gáz is, hogy az emberek tüntetnek az erőszak ellen! Egy férfinak hányszor szólnak be az utcán, hogy "hú bmeg dejó farkad van, de megbszbnálak?" Ja persze, biztos a nők hibája a sok disznó férfi...
2012. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
54%
18-sal értek egyet.+ Nem az a baj, hogy a feminista mozgalmak felnyitották a nők szemét, hanem az, hogy a pasik többsége nem tud mit kezdeni egy saját nőiességében biztos, erős, öntudatos nővel. Szóval: ha több alfahím lenne, nem lenne gond. De az ilyen kérdéseket feltevő fi, khi, pszi és omegák ezt úgy sem értik meg.
2012. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!