Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A feminizmus korunk legfőbb...

A feminizmus korunk legfőbb pszichés nőbetegsége. Ez így jó lesz? Nőjenek fel ebben a gyerekeink?

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 6. 20:32
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
65%

22:36 csak azért "köszönhetem" a férfiaknak hogy a gép előtt ülhetek most, mert amikor ezeket feltalálták, már rég el volt végezve a nők elnyomása... Hogy vihették volna előre a világot ha nem engedték nekik? Ha pedig a múlton felesleges rágódni, akkor ugyanúgy teljesen felesleges azt felhozni, hogy a férfiaknak mit "köszönhetek"...

Most komolyan kérdező: szerinted az ilyen emberek normálisak? -> [link]

2012. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
94%
Kábé mindenre van valami sértő szó, amit előszeretettel használnak is, tehát ez nem kifogás. Igazából semmi sem az. Ha változtatni akarsz akkor tedd meg, ne az érdekeljen, hogy más mit gondol rólad. Ha nem akarsz akkor meg dobálózhatsz üres szavakkal, de akkor a végén úgyis meghúzod magad a sarokban. Azt meg nem egy Ember teszi, hanem egy kutya.
2012. aug. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
9%
A feminizmus egy hazugságokon alapuló demagóg eszme ugyanolyan kártékony mint a liberalizmus az általános emberi értékek elpusztítása mindkettő célja.
2012. aug. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
84%
Amennyiben a ferfiakban nem lennenek elnyomo osztonok, a feminizmus sem letezne. Lehet ujjal mutogatni barmire, de az eremnek mindig ket oldala van. :-)
2012. aug. 7. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
90%

tudjátok.. olyan iskolába is jártam ahol a szakma alapja volt a számítógépes programok használata... az osztálytársak és ofő ki voltak akadva mert az új programokat hamarabb kiismertem mint, ők, és inkább szenvedtek félórán át egy beállításért, mint hogy engem kérdeztek volna meg... a vége odafajult hogy a lányok a csoportban megutálták a fiúkat amiért ennyire lenéztek minket... aztán jött egy feladat, amihez segédeszközök gyártásánál "női" munkára volt szükség, és a fiú osztálytársak ledöbbenten álltak hogy nekem még ez is megy....


a feminizmus ugyanolyan dolog mint a többi, abból se jó a szélsőség, csak az aranyközépút: épúgy mint a nemzeti öntudatból, vagy bármi másból...

2012. aug. 7. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
97%
Feminizmus, hímsovinizmus... Mintha nem tudnátok, hogy eleve az emberi faj szemétláda. Ha a nők kapnak nagyobb testi erőt, fordítva lenne. Kár ezzel foglalkozni, egyformán szar mindenki.
2012. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:
Hát persze kedves "császárnő" biztosan az a baj a világgal,hogy "kicsi a farkam",majd elmegyek pszichológushoz és akkor minden megoldódik :)Mondtam..szerintem itt kezdődik a férfi elnyomás.Írd be az ellenkezőjét a demotiválóra és meg is értesz mindent.
2012. aug. 8. 18:34
 48/50 anonim ***** válasza:
96%
Rensis nevű felhasználóval egyet tudok érteni, nő létemre a kölcsönös lemondásokkal járó egyenlőség mellett szavazok. Nem értem, mi problémát lát a kérdező a feminizmusban (eredeti értelmét tekintve), még a linkjei közül is csak a második a kifogásolható, az pedig már a nősovinizmus kategóriája. Ne keverjük a kettőt!
2012. aug. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim válasza:
66%

Most csak eszembe jutott az előzőről, nem neki szól ez itt.


Nősovinizmus?

Vigyázzunk!

Ha a másik oldalt hímsovinizmuisnak nevezzük, annak nősténysovinizmus a párja.

Hímnek nőstény a párja.

Nőnek férfi a párja.

Ha nősovinoizmus - akkor férfisovinizmus.


Egyes nőkből keményen süt a férfigyűlölet, magukat pedig feljebb értékelik, ezért van a férfiakat állatként kezelő szóhasználat.

Vagy talán a tudatalatti sugárzik át a hím szó használatával?

Nő létükre titkon animalsexre vágynak?

Vagy pedig valójában csak nőstények, állatok az ilyenek saját maguk is?

2012. szept. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos valóban, sokan a feminizmus álarca mögé bújva a férfiakkal lekezelően bánnak, primitív, idomítani való állatként kezelik őket. Ezzel pont úgy, vagy még rosszabbul viselkednek, mint akikkel (nőket elnyomó, jogaiktól megfosztó, egy évszázada élő férfiak) példálózni szeretnek. Gusztustalannak tartom ezt a viselkedést mindkét nemnél. És nem örülök ezeknek a vagdalkozásoknak, esetleges túlkapásoknak.
2012. okt. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!