Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A feminizmus korunk legfőbb...

A feminizmus korunk legfőbb pszichés nőbetegsége. Ez így jó lesz? Nőjenek fel ebben a gyerekeink?

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 6. 20:32
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
75%
Igazad van 30-as. Csak tudod, sokan nem tudják, hogy nem attól férfi a férfi, mert 5 napos zigóta korában az egyik kromoszóma szára leszakadt! Ez ahhoz még édes kevés!
2012. aug. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
53%

Rensis


Na azt tegyük hozzá,hogy ha nem lettek volna elnyomva a nők, lehet,sőt biztos lennének olyan fontosabb dolgok amiket a nők találtak fel. :)

2012. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
50%
Biztos. De úgy alakult ahogy, és azzal kell dolgozni ami van. Lehet siránkozni a múlton ameddig tetszik, de abból nem lesz semmi.
2012. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
84%

22:49

Itt a valami: egyre több a diplomás nő. Orvosok, jogászok, mérnökök...stb. És ezt nem tudják egyes hímnemű egyedek, tisztelet a kivételnek, elviselni. Márpedig ezek a nők már nem mennek vissza ingyenes házicselédnek, akár tetszik, akár nem!

2012. aug. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
78%

22:53


ott a pont:)

2012. aug. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
62%

Mellékesen megjegyzem, még sosem futottam össze olyan férfival aki azon siránkozik, hogy a nőknek lehet diplomájuk. Csak olyan nővel aki azon panaszkodik, hogy a férfiaknak ez fáj.

Én magam részéről gratulálok nekik. Használják ki, hogy van és váltsák meg vele a világot. Én csak szurkolok nekik.

2012. aug. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
63%

Én találkoztam rengeteg "férfivel" akinek fáj, ha egy nő jobb és lehet diplomás.

Sőt hallottam,hogy ismerősöm egyik vizsgáztatója azért buktatta meg a csajt villamosmérnöki karon,mert csak egy nő és úgysem tudná. Ezt meg is mondta neki.

2012. aug. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
34%
Hát akkor biztos sok ilyen van. És teszel ellene? Ha nem, akkor nincs jogod panaszkodni. Ne másoktól várd a csodát.
2012. aug. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
88%
Én is sokat hallgattam a férfi oktatóimtól, hogy sajnos egyre több a női hallgató. Mit lehet tenni: 200-300%-ot nyújtani a vizsgákon és utána a munkahelyen is. Így csak max. ugyanannyi elismerést kapsz, mint a pasik. Plusz rád sütik, hogy feminista. ...és az ördögi kör bezárul. Mit lehet tenni? Türelmesen megvárni az a férfit, aki értékel téged, társnak tekint. A többin meg csak nevetni. Maradjanak csak a saját kis világukban, ahol ők az élet urai. A valódi élet úgyis leveri ezt rajtuk :D
2012. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
65%

Ha teszek ellene, akkor meg le vagyok feminista pitsázva.

:) Azt hiszed az ilyen pasikon lehet változtatni? Nem. Megsúgom.

2012. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!