Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A munkám idegileg kicsinál....

A munkám idegileg kicsinál. Úgy határoztam kilépek, de mindenki hülyének néz. Miért?

Figyelt kérdés

Nem a munkával hanem a munkahelyi légkörrel van a bajom. Utálok bejárni. Otthonról nem engednek dolgozni...

Már a kapcsolatom sínyli meg a dolgot. Úgy döntöttem felmondok, amit a párom is jó ötletnek talál. Más munkahely még nincs a láthatáron és ezért mindenki hülyének néz.



2012. aug. 8. 11:21
1 2
 11/11 Antimod ***** válasza:

Az 5. válaszoló vagyok, és hadd mondjak egy személyes példát.


A párom két évig dolgozott egy helyen, 8 órában, és a végére teljesen kicsinálták. Megbeszéltük, hogy elérkezett a pont, amikor nincs más hátra, mint felmondani. Ez is történt, azóta 4 órában dolgozik, sokáig keresett, de nem talált 8 órás munkát. Kicsit jobban meg kell húznunk magunkat, nem tudunk félretenni, de a párom legalább nem sírja el magát naponta, és sokkal üdébb, vidámabb és nyugodtabb. Így azt mondom, megérte, még akkor is, ha nem tudjuk, mit hoz a jövő.

2012. aug. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!