Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti hova költöznétek ezek az...

Ti hova költöznétek ezek az országok közül? Miért?

Figyelt kérdés

Japán

Kína

Hawaii

Finnország

Norvégia

És ezeken belül esetleg hova?



2012. aug. 17. 01:22
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Tudok angolul, ez elég Norvég, Finno. és Hawaiira. Japánul másfél éve tanulok, nem lenne nehéz ha ott élnék, Kínait sem sokkal nehezebb megtanulni szerintem.

A munka jelenleg nem számít, az alapján nem választok.

Jelenleg Hawaiial szemezek, de oda nem könnyű eljutni.

2012. aug. 17. 02:19
 12/24 anonim válasza:
Én Japánt ill. Kínát ajánlanám mert szerintebb ott több lehetőséged lenne munkát találni, mint Európában, talán még az államoknál is több lehetőség ven benne.
2012. aug. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Hawaii, mert vonz a trópus, meg angolul jól tudok. A második befutó Japán lenne, szimpatikus kultúra.
2012. aug. 17. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
52%
Mivel félig kínai vagyok, Kína természetesen..:D Csodaszép város Peking, Hong Kong. De a magyarokat nem látják szívesenxDD:D
2012. aug. 17. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Hawaii az tuti,tengerpart pálmafák,én csakis ilyen helyre költöznék innen.
2012. aug. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Szívem szerint Japánba, Okinawára, de gyakorlatban szerintem nem szabad ennyire más kultúrába költözni. Úgyhogy inkabb Norvégia.
2012. aug. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
52%
Én biztos hogy Japánt választanám
2012. aug. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Egyik sem vonz, de ha tényleg választani kéne, akkor Hawaii, mert buli az élet. Ha dolgozni is szeretnél, akkor Norvégia.
2012. aug. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Én Hawaii. Tökéletes időjárás, káprázatos flóra és fauna, az emberek kivétel nélkül kedvesek és még egy sima taxis fizetésből is könnyedén meg lehet élni. Pláne ha sikerül valami jobb munkát találnod!

Változatos ország, van trópusi dögmeleg része, esőerdős része és hegyes, hideg része is!

És egy sima angol nyelvtudással már próbálkozhatsz.

Nem egy emberrel találkoztam, aki úgy költözött oda, hogy először csak nyaralt ott, aztán hazament, összecsomagolt és ment is vissza véglegesen. Az ingatlanárak nem vészesek egyáltalán, a mindennapi élet sem túl drága.

Ja és még egy szempont: nincsenek pókok, sem kígyók.

A bevándorlás részéről nem tudok nyilatkozni, az viszont biztos nem egyszerű.

Hallottam, él ott egy magyar házaspár, lakókocsiban (a tökéletes időjárás miatt egyáltalán nem vészes) és simán, kényelmesen megélnek.

2012. aug. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Norvégia,vagy Finnország,mert ott hideg van,sötét és hiányzik a tél.
2012. aug. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!