Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz bemenni egy...

Szerintetek gáz bemenni egy játékboltba 14 évesen? Szeretnék pár lüssöt, meg pár cuccot, de kicsit öreg vagyok már úgy érzem.

Figyelt kérdés

tegnap voltam 14 éves. kaptam pénzt, amit elkéne verni ;P


de nem mertem bemenni a boltba, mert tök cikinek éreztem valahogy. esetleg valaki segítene? Budapesti vagyok.



2012. okt. 6. 17:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
én egyetemista vagyok,szórakozásképpen be szoktunk menni néha,14 évesen meg simán is be szoktam járni,22 éves leszek
2012. okt. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
De te gondolom lány vagy, én meg már szinte férfi.
2012. okt. 6. 17:57
 3/27 anonim ***** válasza:

Férfitől messze vagy. Ha kérdik mond, hogy a kis tesódnak veszel valamit. Ha drágább cuccot akkor ikertesók Én 12 éves korom óta nem voltam játékboltban. Csak 576-ban nézelődni. Ha vennék is valamit, az repülő vagy hajó model lenne. Esetleg egy airsoft fegyver.

15/f

2012. okt. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
jó, hát mindenki más. gondolkodtam kifogáson, de most már csak ránézek egy eladóra elvörösödöm.
2012. okt. 6. 18:10
 5/27 A kérdező kommentje:
jah, és azért írtam hogy majdnem férfi, mert csak 4 év (hurrá) van a 18. szülinapomig =)
2012. okt. 6. 18:21
 6/27 anonim ***** válasza:

Ez csak attól gáz, hogy te ügyet csinálsz belőle. Egy játékboltba nem csak kisgyerekek járnak, meg amúgy is sok nagyobbaknak való játékot árulnak, pl. modelleket, sokdarabos kirakókat, stb. Ezeket a legtöbb ember játékboltban veszi meg.

Na meg az sincsen senkinek sem a homlokára írva, hogy kinek vásárol.

2012. okt. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
tudom de attól félek odajön egy eladó, a szokásos segíthetek szöveggel, és lebukom, mert egyszerűen zavarba jövök.
2012. okt. 6. 19:48
 8/27 anonim ***** válasza:
attól,hogy 18 éves vagy,még nem vagy férfi,csak papíron
2012. okt. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy attól félsz, hogy lebuksz? :) Nem lopni mész, miben buknál le? Ha megkérdi az eladó, hogy segíthet-e, mondd, hogy csak nézelődsz. Összeszeded, amit szeretnél, kifizeted, senki nem fogja megkérdezni, hogy magadnak vetted-e. Jóval idősebb vagyok nálad, mániákusan simogatom a plüssállatokat a boltokban, sőt, rendezgetem is őket, hogy ne legyenek fejjel lefelé, háttal, ilyesmi. És nem érdekel, ki mit gondol. :)
2012. okt. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
olyan könnyü elképzelni, de amikor itt vok, akkor már reszketek:S muszály lessz. hány éves vagy? lány? azért én fiú....
2012. okt. 6. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!