Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz bemenni egy...

Szerintetek gáz bemenni egy játékboltba 14 évesen? Szeretnék pár lüssöt, meg pár cuccot, de kicsit öreg vagyok már úgy érzem.

Figyelt kérdés

tegnap voltam 14 éves. kaptam pénzt, amit elkéne verni ;P


de nem mertem bemenni a boltba, mert tök cikinek éreztem valahogy. esetleg valaki segítene? Budapesti vagyok.



2012. okt. 6. 17:29
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

én sem érzem magamat furán, csak nem akarom hogy kellemetlen legyen, és csalódást okozzak, és emiatt kicikizzenek.


egyébként akkor nem csak én vok ezzel így, hanem más korombeliek is. szal nem egyedi eset ez. amúgy mi a munkád?:) és mit szoktál a korosztályommal játtszani?

2012. okt. 6. 21:54
 22/27 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok, lány. A barátom szintén ennyi idős. Mindketten egyetemisták vagyunk, nagy baráti körrel. Mindketten (sőt, az egész baráti társaságunk) imádunk játszani. Rengeteg társasunk van, ő a Lego megszállottja, én pedig a plüssöké:) És gyakran járunk játékboltba is. Gondolom nem lep meg, ha azt írom, hogy egyáltalán nem ciki bemenni egy játékboltba:) Nem ettől lesz valaki kevésbé férfi, hanem a viselkedésétől. Esetedben attól, hogy lesz-e annyi önbizalmad, hogy be merj menni egy boltba, és ne érdekeljen, hogy ki mit gondol, pláne, hogy azok az emberek, akik látni fognak téged, ugyanúgy abban a boltban vannak, gondolhatod, mennyire érdekli őket, hogy van-e ott plusz egy másik vásárló, vagy sem (az eladókat nyilván érdekli, de csak azért, mert te egy újabb ok vagy arra, hogy miért ne menjenek csődbe).
2012. okt. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
ok. holnap eldöntöttem bemegyek! kösz a segítséget, de most fellövöm a pizsit, azt menek aludni xD
2012. okt. 6. 22:26
 24/27 anonim ***** válasza:

Jaj, ne csináld már, hidd el, hogy az eladót baromira nem érdekli, hogy magadnak kell, a haverodnak, a kistesódnak... Nálam a fiatal kolléganők simán bementek múltkor, mert plüsst vettük az egyik kollégánknak ajándékba (pasi és van neki egy csomó).

Ha kérdez valamit az eladó, az maximum az lesz, hogy segíthet-e, de arra elég azt mondani, hogy köszi, csak nézelődöm.

2012. okt. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Én is sokszor bemegyek nézelődni a játékboltba, és csak remélem, hogy azt hiszik egy kisgyereknek akarok ajándékot venni. 16l
2012. okt. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Egyáltalán nem értem, hogy miért lenne ciki bemenni egy játékboltba? Akár magadnak veszed, akár másnak, akár 14 éves vagy, akár 60, a játék soha nem szégyen! Én már nagypapa vagyok, de ha villanyvonatot van kedvem venni, vagy egy plüss figurát, - magamnak, - nem gondolom hogy szégyellni kellene! Egyébként is, LEGYÉL MINDIG ÖNMAGAD, amíg törvénybe ütközőt, vagy megbotránkoztatót nem teszel, addig semmit nem kell szégyellni! Én büszke vagyok arra, hogy ennyi idősen is tudok játszani."A homo ludens a homo sapiens nemesített változata."
2012. okt. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Jaj már, a felnőttek is szeretnek játszani :D Én mindig mondogattam, hogy de jó lesz, ha majd lesz gyerekem, és játszhatok a játékaival :D Na, most már akkora fiam van, hogy tényleg jó játékokkal játszik, néha össze is veszünk rajta :)))

Múlt nyáron meg akkora homokvárat építettem a barátnőimmel a Balaton parton, hogy az már múzeumba való volt, és marhára nem érdekelt, hogy ki mit gondol. Ja, hozzáteszem, a gyerek nem volt ott. Sem az enyém, sem másé, ez totál felnőtt "munka" volt.

Illetve a napokban nagyon komolyan fontolóra vettem, hogy veszek magamnak egy óriási plüsskutyát, állati aranyos volt, és olyan jóóó puha :) Csak hát na, azért 15 ezret nem akartam ilyenre költeni. Ja, és ezt is gyerek nélkül nézegettem, sőt, az anyukám társaságában. Mondjuk ő röhögött egy jót, de bármibe le merem fogadni, hogy ha megvettem volna, akkor ő is megölelgette volna :D

2012. okt. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!