Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz bemenni egy...

Szerintetek gáz bemenni egy játékboltba 14 évesen? Szeretnék pár lüssöt, meg pár cuccot, de kicsit öreg vagyok már úgy érzem.

Figyelt kérdés

tegnap voltam 14 éves. kaptam pénzt, amit elkéne verni ;P


de nem mertem bemenni a boltba, mert tök cikinek éreztem valahogy. esetleg valaki segítene? Budapesti vagyok.



2012. okt. 6. 17:29
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
istenem, ekkora egy gyáva nyulat... még egy játékboltba sem mer bemenni, és "majdnem férfi"-nak nevezi magát xD 14 évesen már nem kéne ilyen töketlennek lenni..
2012. okt. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
jó én ilyen töketlen vok:( Tök ciki lenne ha rájönnének. Azért az én koromban már mással kéne foglalkoznom, és ha meg is vettem itthon is elrejthetem majd. a szüleim úgy tudják nem nézek már rajzfilmeket, nem játtszom már semmivel, teljesen felnőtt számba vesznek, és nagyon kellemetlen lenne, mert én is mindig poénkodom hogy haha dedós ha valaki ezt csináélja elöttük.
2012. okt. 6. 21:15
 13/27 anonim válasza:
szerintem túlreagálod. attól, hogy veszel pár játékot, vagy megnézel egy rajzfilmet, változna a szüleid véleménye? nem attól leszel felnőtt, hogy csak filmeket nézel, és kipaterolod a plüsseidet az ágyból
2012. okt. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
ez igaz. de teljesen rossz érzés lenne ha gyerekként kezelnének utána. olyan csalódást okoznék nekik meg sztem magamnak is ha rájönnének.
2012. okt. 6. 21:20
 15/27 anonim ***** válasza:

Dehogy okoznál csalódást! A felnőtteknek is kell a játék. Inkább plüsst vegyél, mint pl. drogot vagy piát. Szerintem azzal okoznál csak csalódást, nem ezzel.

Én 26 éves vagyok, a mai napig kapok néha plüsst ajándékba. A boltokban is meg szoktam dögönyözni a plüssfigurákat, szeretek rajzolgatni, színezni Puzzle-t kirakni, társasozni, és ha unatkozok, tornyot építek a ceruzáimból. Ilyen dolgokra időnként mindenkinek szüksége van, a felnőtteknek is. Attól válik valaki éretté, ha felelősséget vállal a tetteiért, el tudja látni magát, vannak elképzelései a jövőre nézve...stb. A játéknak ehhez semmi köze.

2012. okt. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:

egy szülő nem várhatja el, hogy a gyereke 14 évesen "túlérett" legyen. a boltba pedig aztán tényleg letojják hogy ki vesz mit. nekik csak az számít, hogy jöjjön a pénz. úgyse sűrűn járkálsz oda a válaszaidból ítélve.

gondolj bele, szerelmesek is szoktak adni egymásnak plüssöket, tehát gyerekesek lennének? nem kell szégyelned magad azért, mert szereted a meséket, sok felnőtt is megnézi pl az Aranyhajat. semmiben sem másabb, mintha megnéznél egy gyagyi vígjátékot.

2012. okt. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

nektek igazatok van, tudom is, de tudom hogy milyen kép van rólam kialakulva, és nagyon gáz lenne ha kiderülne. talán elmondom anyukámnak holnap hogy mit szeretnék, és elmegyünk együtt. lehet ez lesz a legjobb. ez elég felelőségteljes döntés nem?:) csak kicsit kellemetlen beszélni ilyenről mert mondom, teljesen felnőttnek néznek, és pl azt hiszik én ezeket dedósnak, baromságnak tartom.


26 évesen tényleg fura, akkor már gyereked is van gondolom azért?

2012. okt. 6. 21:34
 18/27 anonim ***** válasza:

Nem attól lesz valaki felnőtt, vagy felnőttes, hogy már nem játszik :) A játékok szuper dolgok, minden életkorban kellenek :) Persz csak a jó játékok, mert a boltokban sok borzalmas hülyeség is van :))

Nyugodtan menj be és vásárolgass, mintha egy ruhaboltban vagy a pékségben lennél :)

2012. okt. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

ojan jó lenne ojan világban élni ahol mindenki játszhat, senkit nem csúfolják emiatt ki stb, de pl az iskolában ha kiderülne, én lennék a nevetség tárgya:( rajtam röhögne mindenki.... még a tanárok is. nagyon durva ami a mi sulinkban megy. a tanárunk együtt szivatja a többiekkel azt akit az osztály kipecéz:S


de am egyetértek az utolsóval, és sztem is természetes dolog, csak ugyebár a többi ember más, meg a szüleim.

2012. okt. 6. 21:41
 20/27 anonim ***** válasza:

A 26 éves vagyok: Nem, még nincs gyerekem, de a munkám során gyerekekkel foglalkozom (kicsikkel-nagyokkal egyaránt). Sokat játszom velük, sőt, még a te korosztályodat is sikerül néha rávennem egy kis közös játékra. Persze először vonakodnak, de amikor belemelegszenek, akkor ugyanúgy élvezik, mint a fiatalabbak.


nem azt mondom persze, hogy én egész nap csak játszok, de bizony többször előfordul, és egyáltalán nem érzem magam furán emiatt.

2012. okt. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!