Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Láttál már olyat, hogy romákat...

Láttál már olyat, hogy romákat ért atrocitás mindenféle előzmény nélkül?

Figyelt kérdés

Tehát,hogy csak úgy indokolatlanul beléjük kötöttek,ahogy azt általában ők szokták csinálni?


Én ma tapasztaltam ilyet életemben először a 4-6-os pótlóbuszon.

Egy 25 év körüli cigány egyén ült a busz hátuljában, mikor felszálltam úgy felmért,hogy na mondom tuti azt nézi, eltud e lopni valamit (persze ez csak előítélet)

Aztán felszállt egy 15 fős szavaikból ítélve fradista kopasz brigád.

Kinyitották a busz ablakát és még rögtön a Blahánál ácsorgó két cigánynak kiabáltak ki szebbnél szebb dolgokat.Aztán még 2 cigány nőnek is kiordítottak.

Eközben a buszon utazó roma teljesen bepánikolt, szó szerint.Már le is akart szállni, de a nagy tömeg miatt nem tudott, aztán két lány szállt volna el és a fradisták mondták,hogy "Utat a hölgyeknek" és mindenki félreállt és ekkor kapott az alkalmon az etnikum is és ment utánuk ekkora megváltoztatták a fradisták a mondanivalójukat "Utat a hölgyeknek meg ennek a féregnek is" és az egyik utánarúgott, de egy másik aki nem volt elég ittas elkapta a lábát, hogy ne csinálja, aztán még utánaköptek a buszról és végül leszálltak a következő megállóban ők is.


Én ilyet még sosem láttam, fordítva,hogy a cigányok kötekednek, na azt már jó néhányat láttam.

De például az egyik az ittassága miatt eléggé dülöngélt és egyszer nekem dőlt, de egyből megfordul bocsánatot kért, mondta,hogy ne haragudjak, egyedül a cigányokat nem tolerálták.A többi utassal tisztelettudóan viselkedtek.



2012. okt. 23. 16:10
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
92%
neked nincs farkad vagy mivan?
2012. okt. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
0%

"fejedet a billentyűbe vered és szét vet az ideg,hogy ilyen egyszerűen ütöm az összes sütnivalódat. "


Idáig bírtam olvasni:D nem az idegtől, hanem a röhögőgörcstől verem a fejem a klaviatúrába:D ne röhögtesd már ki ennyira magadat könyörgöm:D olvasd vissza az eddigi válaszaidat és szégyeld el magad egy kicsit:P

Gondolom az írásod további részében tovább erősíted, hogy milyen ostoba és tanulatlan vagy, elkezdesz szeméyleskedni, azzal jösz, hogy nekem mennyire nincsenek barátaim, de vhogy az elmúlt pár válaszodba semmi újat nem tudtál írni, csak ezt a felesleges fröcsögést:D gratulálok neked, egy 5 éves gyerek jobban tud nálad érvelni:D

Ennyit rólad:D remélem nem akartál középsikolába és egyetemen továbbtanulni, mert te bizony életképtelen vagy, megsúgom, hogy esélyed sincs:D Na majd ha felnőttél, akkor válaszolgass drágám:D


Istenem, ütöd az összes sütnivalóm:D te jó ég, és ezt nyilván te komolyan is gondolod magadról:D szegényke:( Mennyi csalódás fog még téged érni te jó ég:D

2012. okt. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm ,hogy végigolvastad, egyértelműen elárultad, csak nem vallod be, de nem baj.

Én nem tudok újat?Mióta is írogatod ,hogy buta vagyok?Eddig azon kívül,hogy "Fröcsögsz" meg "buta vagy" semmi újat nem írtál, tehát itt ismét magad ellen beszélsz.

Az első perctől kezdve tudtam,hogy nem leszel képes felfogni amit írok.Bár, egy 3 éves gyereknek is sikerülne, de ehhez még iskolázatlan vagy.

"nem az idegtől, hanem a röhögőgörcstől verem a fejem a klaviatúrába:D"

Mint mondtam: ez a bolondoknál teljesen normális, így csináld csak nyugodtan,megértjük.

2012. okt. 23. 19:41
 24/35 anonim ***** válasza:
0%
:D nem olvastam végig és nem is fogom, te akkor ezek szerint beletrafáltam:D Most meg ugyanazt elismétlem, amiket én mondtam:D gratukálok, ezennel megnyerted a vitát nekem:D na menj szépen aludni, úgy tudom általános iskolában holnap már van tanítás
2012. okt. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Magadról írsz csak rám próbálod vetíteni (már rájöttem az elején)

Egy internet gengszter vagy aki többet nem is ér, mint amennyire a válaszai hasznosak.

Látom,hogy nehéz felfogású vagy és még most sem tudtál rájönni,hogy nem kíváncsi rád senki sem , ezért sem véletlen van az,hogy egy 3 éves gyerek is okosabb.

8 óra van neked már aludnod kéne hisz elég fáradnak tűnsz, az agyad már kivan kapcsolva, bár kétlem,hogy valaha működött is.

Az általános iskolai tanítás kezdetét meg neked kell tudnod,hisz te jársz oda (vagy még onnét is kirúgtak, az sem lepne meg)

2012. okt. 23. 20:00
 26/35 anonim ***** válasza:
0%
:D most is ugyanazt írod le, amit én írok:D hát téged sem az eszedért szeretnek az osztálytársaid dedókám:D most jól beégtél:P
2012. okt. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Nyugi már nem sokáig lesznek itt a válaszaid:)

(nem ugyanazt írom mint amit te hisz akkor egy nagy ürességet olvashatnánk egy semmitmondó szöveget mivel te úgy írsz)

2012. okt. 23. 20:03
 28/35 anonim ***** válasza:
0%
:D erőlködj csak, csak tovább égeted magad:D
2012. okt. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Mégis a te válaszaidat pontozzák le:)
2012. okt. 23. 20:10
 30/35 anonim ***** válasza:
0%
Nem veszed észre, hogy a pontozás csak téged izgat?:D Ha a tiédet lelehetne, akkor azok is le lennének, nyugodj meg dedókirály:D Hogy is ne lennének, miközben egész este a lepontozót nyomogattad:D annyira buta vagy istenem, hogy az már hihetelen
2012. okt. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!