Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Láttál már olyat, hogy romákat...

Láttál már olyat, hogy romákat ért atrocitás mindenféle előzmény nélkül?

Figyelt kérdés

Tehát,hogy csak úgy indokolatlanul beléjük kötöttek,ahogy azt általában ők szokták csinálni?


Én ma tapasztaltam ilyet életemben először a 4-6-os pótlóbuszon.

Egy 25 év körüli cigány egyén ült a busz hátuljában, mikor felszálltam úgy felmért,hogy na mondom tuti azt nézi, eltud e lopni valamit (persze ez csak előítélet)

Aztán felszállt egy 15 fős szavaikból ítélve fradista kopasz brigád.

Kinyitották a busz ablakát és még rögtön a Blahánál ácsorgó két cigánynak kiabáltak ki szebbnél szebb dolgokat.Aztán még 2 cigány nőnek is kiordítottak.

Eközben a buszon utazó roma teljesen bepánikolt, szó szerint.Már le is akart szállni, de a nagy tömeg miatt nem tudott, aztán két lány szállt volna el és a fradisták mondták,hogy "Utat a hölgyeknek" és mindenki félreállt és ekkor kapott az alkalmon az etnikum is és ment utánuk ekkora megváltoztatták a fradisták a mondanivalójukat "Utat a hölgyeknek meg ennek a féregnek is" és az egyik utánarúgott, de egy másik aki nem volt elég ittas elkapta a lábát, hogy ne csinálja, aztán még utánaköptek a buszról és végül leszálltak a következő megállóban ők is.


Én ilyet még sosem láttam, fordítva,hogy a cigányok kötekednek, na azt már jó néhányat láttam.

De például az egyik az ittassága miatt eléggé dülöngélt és egyszer nekem dőlt, de egyből megfordul bocsánatot kért, mondta,hogy ne haragudjak, egyedül a cigányokat nem tolerálták.A többi utassal tisztelettudóan viselkedtek.



2012. okt. 23. 16:10
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Ahhoz több ember kell,hogy 0%-os legyen a válaszod.Tehát nem csak én tartalak ostobának.Az meg,hogy engem nem lehet leszavazni -hát tudod ilyen az élet.De ha tudnának akkor is csak te szavaznál le engem.

S,hogy miért izgat a lepontozás?Mert ez bizonyítja,hogy mennyire hülye vagy.

2012. okt. 23. 20:42
 32/35 A kérdező kommentje:
Még is a te válaszaid törölték ki:) ki a hülye?Hát persze,hogy te!Úgy égeted magad,hogy a tűzoltók sem tudnának eloltani már egy lángtengerben vagy:D
2012. okt. 24. 13:07
 33/35 anonim ***** válasza:

Egy okos, érett ember sosem írogat :d-ket, kivéve akkor, ha az tényleg a szövegkörnyezetbe illik. Baromi okos lehetsz, helyesírásod nulla, mondatokat kisbetűvel kezdesz, írásjeleket nem használsz. Te idegesítetted fel magad azon, hogy nem jött össze a másik idegesítése, és erre annyira rápörögsz, hogy azt hiszed, más is olyan ideges, mint te. Nyugi, ismerős a helyzet, én is voltam ilyen, még mikor indiánlány voltam.

Egy csicska, 12-13 éves internetfüggő lehetsz, aki inkább Facebook-on csetel hasonszőrű ismerőseivel, mintsem kimenjen velük a parkba hülyéskedni. Játszod itt a bölcset és a felnőttet, egy olyan oldalon, ahol gyakorlatilag annak a bőrébe bújsz, akiébe akarsz. Hisz itt én is mondhatom, hogy Kovács Koko István vagyok - 50% az esély arra, hogy tényleg Ő vagyok-e, mert vagy igen, vagy nem. Lehet, hogy a való életben meg egy pattanásos, szemüveges kocka vagyok. Vagy egy 2 m-es kosárlabdázó. Döntsd el te.

Tessék szépen lenyugodni, majd kinövöd ezt a korszakot.

21F

2012. okt. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Haver, hallod, mentsd el ezt a kérdést könyvjelzőnek, és pár hónap múlva olvasd vissza a válaszaidat.

Alapból okosnak tartod magadat, mint az elején már kiderült. Na már most, okos ember nem áll le vitázni, ha tudja, hogy neki van igaza. Márpedig te leálltál, ráadásként nincs is igazad, és ezzel is csak a saját idiótaságodat bizonyítod. Tudom, én is hülye vagyok, mert oda süllyedtem, hogy egy értelmifogyatékos, pszichésen labilis emberrel vitázom (VELED), de esküszöm most írtam utoljára.

Ha olyan felsőbbrendű vagy, ne használd az "oltani" szót. Oltani a csicskák szoktak, és azt hiszik, hogy ezzel menők. Persze, a 12 éves, épp menstruálni kezdő kislányoknak lehet, hogy az ilyen barmokra verejtékezik a p*ncijuk, de hidd el, az érettebb nők sokkal nagyobbra értékelik azt, ha az ilyen tipusú embereken, mint te, csak röhögünk egy jót, és válaszra se méltatjuk őket.

Ilyen mentalitással az életben téged nagyon hamar ki fognak nyírni, higgy nekem. Csak segíteni próbálok neked, hogy később ne legyen problémád. Általános suliban menő a stílusod, de középiskolában meg fognak érte ölni, hidd el.

2012. okt. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

Már ketten mondjuk,hogy te vagy a hülye.Ez is bizonyítja,hogy abnormális vagy.

Nem én verem a fejem az asztalba hanem te mint ahogy ezt már korábban írtam,én nem nevetek rajtad mert nem vagy vicces sokkal inkább elkeserítő,hogy ilyen emberek szabadon mászkálnak és szülői felügyelet nélkül használják az internetet.

Innentől kezdve nem reagálok én sem a szarságaidra (okos enged...) egyszerűen csak jelentem őket a moderátorok meg majd törlik és pont.

Szerezz barátokat és töltsd velük az idődet minthogy ide irkálj mert te csak az oldal színvonalát csökkented.

2012. okt. 27. 14:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!