Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Láttál már olyat, hogy romákat...

Láttál már olyat, hogy romákat ért atrocitás mindenféle előzmény nélkül?

Figyelt kérdés

Tehát,hogy csak úgy indokolatlanul beléjük kötöttek,ahogy azt általában ők szokták csinálni?


Én ma tapasztaltam ilyet életemben először a 4-6-os pótlóbuszon.

Egy 25 év körüli cigány egyén ült a busz hátuljában, mikor felszálltam úgy felmért,hogy na mondom tuti azt nézi, eltud e lopni valamit (persze ez csak előítélet)

Aztán felszállt egy 15 fős szavaikból ítélve fradista kopasz brigád.

Kinyitották a busz ablakát és még rögtön a Blahánál ácsorgó két cigánynak kiabáltak ki szebbnél szebb dolgokat.Aztán még 2 cigány nőnek is kiordítottak.

Eközben a buszon utazó roma teljesen bepánikolt, szó szerint.Már le is akart szállni, de a nagy tömeg miatt nem tudott, aztán két lány szállt volna el és a fradisták mondták,hogy "Utat a hölgyeknek" és mindenki félreállt és ekkor kapott az alkalmon az etnikum is és ment utánuk ekkora megváltoztatták a fradisták a mondanivalójukat "Utat a hölgyeknek meg ennek a féregnek is" és az egyik utánarúgott, de egy másik aki nem volt elég ittas elkapta a lábát, hogy ne csinálja, aztán még utánaköptek a buszról és végül leszálltak a következő megállóban ők is.


Én ilyet még sosem láttam, fordítva,hogy a cigányok kötekednek, na azt már jó néhányat láttam.

De például az egyik az ittassága miatt eléggé dülöngélt és egyszer nekem dőlt, de egyből megfordul bocsánatot kért, mondta,hogy ne haragudjak, egyedül a cigányokat nem tolerálták.A többi utassal tisztelettudóan viselkedtek.



2012. okt. 23. 16:10
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
7%
Mo-n élek drágám, csak lehet hogy nem olyan ostoba emberekkel vagyok körülvéve, mint amilyen te vagy, hanem értelmiségiekkel, azok meg nem csinálnak ilyet. Fura ugye egy okossal beszélgetned?
2012. okt. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

"Örülnék ha felszállna egy ilyen 15 fős társaság a buszra, amikor pár tahó kancigány játsza ugyan ezt a magyarokkal."


Én is örülnék, szerintem összeverekedne a két társaság.

2012. okt. 23. 16:53
 13/35 anonim ***** válasza:
96%

Lol, ha bemész a gettóba, nem kell ilyet csinálnod ahhoz, hogy megverjenek a cigányok, te nagyon okos. :D

Amúgy akinek tényleg van valami esze, az nem kérkedik vele.

2012. okt. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

"Mo-n élek drágám, csak lehet hogy nem olyan ostoba emberekkel vagyok körülvéve, mint amilyen te vagy, hanem értelmiségiekkel, azok meg nem csinálnak ilyet. Fura ugye egy okossal beszélgetned?"


Akkor szállj ki a burokból.


"Fura ugye egy okossal beszélgetned?"

Hát sok okossal beszélgetek, nekik 100%-osra van értékelve a válaszuk ezen kérdés alatt.Vagy tán magadra gondoltál?Veled köszönőviszonyban sincs az okosság.

2012. okt. 23. 16:55
 15/35 anonim ***** válasza:
8%
:D 100%-osra mi?:D nézd meg mégegyszer:P hát igen, ebből is látszik, hogy egy ilyen korlátolt gondolkodású buta ember semmiből nem tanul. életképtelenek vagyok. még jó, hogy nem az én környezetembe éltek:P
2012. okt. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Hát ha leszavazod akkor nem lesz 100%-os te hülye:D

De ha olyan okos lennél már rég nem írnál ide, szóval ennyit rólad.(ha okos lennél ezzel a véleménnyel nem írtál volna ide, tehát egyértelműen bebizonyítottad,hogy buta vagy, nem kell tovább bizonygatnod)

2012. okt. 23. 17:18
 17/35 anonim ***** válasza:
71%
Ez komolyan szívmelengető történet volt. TÖBB ILYET!
2012. okt. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
0%
Istenem, te szánalomra méltóbb vagy kérdező, mint gondoltam:D őszintén sajnállak, hogy így kell leélned a satnya kis életed. Te jó ég:D
2012. okt. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
85%
megérezte milyen fehérembernek lenni
2012. okt. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
0%
Hogy téged idézzelek: Hát ha leszavazod akkor nem lesz 100%-os te hülye" :D Leglaább ne cinálj már úgy, mintha az egyébként is semmi agyadnál is kevesebb lenne:D Istenem:D annyira jót röhögök az ilyen degenerált embereken, mint te vagy kérdő:D kérlek folytasd még, írkálj ki még több ilyen gyerekes kérdést, kezdj el benne fröcsögni meg itt nyavalyogni, hátha egyetért vki veled, ha már barátiad nincsenek, akikkel foglalkozhatnál:D sajnállak komolyan, elég céltalan lehet az életed:(
2012. okt. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!