Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Költözzek Pestre a párom és...

Költözzek Pestre a párom és haverjai miatt?

Figyelt kérdés

Párom zenész, a zenekar tagjai Pestre szeretnének költözni (egyik tag egyben párom testvére is). H ott több a lehetőség h jobban megismerjék őket, ott több a munka stb... Ezzel én nem értek egyet, mert ott sincs több munka mint itt, és még drágább is az élet. És engem a családom és a munkám is ideköt. Imádom a barátomat, 4 éve vagyunk együtt, együtt is élünk 3 éve. Ő is nagyon szeret, nem akar elveszíteni, de a testvére az egyetlen családtagja, a zene pedig az élete. Még nem biztos h felköltöznek, de olyan nehéz ez az egész :( Fogalmam sincs mit tegyek :(


24L


2012. dec. 12. 20:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%
Én először nem mennék vele, de nem is szakítanék. Próbáljon szerencsét, aztán ha bejön neki, elkezdenék keresgélni Pesten a környéken munkát és ha találtam, akkor költöznék utána. 50 km tényleg nem nagy távolság, könnyen tarthatod a kapcsolatot a családoddal is. Viszont ha most rögtön feladod a munkádat és neki sem sikerülnek a tervei, ott álltok üres kézzel.
2012. dec. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%
Én is maradnék még, ő meg had menjen. Ilyen távolságból még valóban lehet tartani a kapcsolatot, aztán majd meglátjátok hogy alakulnak a dolgok.
2012. dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%

50 km? Ne viccelj? :-) Ez még nem is igazi távkapcsolat lenne :-)


Menjen, te biztasd, érezze hogy mellette állsz!

Ha bejön, tudsz úgy is állást keresni hogy a mostanit nem adod fel, viszonylag könnyen fel tudsz jutni az interjúkra. HA pedig hiányzik a családod, hazaugrasz.

Ha nem jön be, akkor meg nem veszítettetek semmit, csak erősödik a kapcsolatotok.

2012. dec. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
32%
50km tényleg nem a világ vége:) Mondtam volna hogy költözzetek fél útra s onnan mindkettőtöknek kell utazni. Mondjuk szerintem ez az 50km még az a távolság amit nem lehet megteni akár mindennap.. Ha ott fix melóhelyed van akkor lehet hogy otthon maradhattok és ő meg feljár Pestre?
2012. dec. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
az meg,hogy 50km-en azon sírdogálsz,hogy a családod odaköt,ne haragudj,de nevetséges...A családom nagy része 500km-re él tőlem,mégsem érzem leküzdhetetlen távolságnak,meg a majd 80 éves nagyanyám se,aki 3-4 havonta megteszi ezt az utat...
2012. dec. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Páran itt a "nevetséges" 50 km-re helyezik a hangsúlyt, pedig nem az itt a legnagyobb probléma, hanem az, hogy feladni egy stabil munkahelyet és beleugrani a teljes bizonytalanságba nem túl okos dolog. Ezért is írtam, hogy a srác próbáljon szerencsét, ha sikerül, a kérdező is kezdjen el ott munkát keresgélni, nincs túl messze, megoldható. Aztán ha talált, akkor már nyugodtabb szívvel költözhet.
2012. dec. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
14es vagyok. Most azon vacillálok hogy miért kellett lepontozni. Barátnőm is minden nap feljár közel 60km-ről Pestre.Ez most miért elképzelhetetlen? Volt ofőnk is 75km-ről vonatozik fel minden nap PEstre a munkahelyére..
2012. dec. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
de mindenki pont azt írja,h 50km-ért nem érdemes feladni a munkahelyet..be lehet járni...ha pedig jól alakulnak a dolgok,Pesten keresni újat.
2012. dec. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!