Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Anyám állandóan vissza tart?

Lovaska1 kérdése:

Anyám állandóan vissza tart?

Figyelt kérdés
Anyám állandóan cseszeget.. és utálja hogyha szerelmes vagyok valakibe... nagyon tetszik egy fiú de ő meg máris piszkál ordíbál és úgy kezel mint egy 6-7 évest... elegem van belőle mit csináljak? Sehova se enged el.. ma is volt suliba teadélután és kb 5-6-ig maradhattam beteges ez már..

2012. dec. 12. 20:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
És hány éves vagy? 14? tippre...
2012. dec. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
58%
Attól függ, hogy hány éves vagy. De mi a kérdésed?
2012. dec. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
58%
korod?
2012. dec. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
12 de akkor is... a barátnőmnek már van barátja meg minden.. anyira szeretem ezt a fiút...
2012. dec. 12. 20:32
 5/25 Pendulum92 ***** válasza:
79%
12 évesen jó hogy nem dugni akarsz már.
2012. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
utolsó...szerintem fogd be a pofádat...én kis dolgot kérdeztem
2012. dec. 12. 20:35
 7/25 anonim ***** válasza:
76%
12! Érted? 12! Ez nevetséges! A barátnőd szülei is azok, hogy ezt megengedik. Teljesen egyetértek anyáddal. Nem beteges, felelősségteljes szüleid vannak. A barátnőd két év múlva már sehol sem lesz... sem testileg, sem lelkileg. Kár érte!
2012. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
69%
Kedves 12 éves!Az otthoni munkákból is kiveszed a részed, mint egy"nagy"? Vagy csak akkor, ha a mama "cseszeget"? Mert a felnőttség nem abból áll ám, hogy csavargunk bele a világba, barátot tartunk, hanem az is szerves része, hogy önállóan besegítesz az otthoni életbe.
2012. dec. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
50%
Anyukádnak igaza van,szerintem.Kicsi vagy még a szerelemhez.
2012. dec. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%
12 évesen mki azt hiszi, hogy milyen felnőtt meg menő már, én is, de hidd el, anyukád jót akar. Attól, hogy a barátnőd meg a trendi osztálytársak mittoménhányig kimaradhatnak este, pasiznak (isznak-drogoznak stb., a mai világban...), attól még baromira nem normális. 12 évesen igenis tök logikus az, hogy nem késő este járkálsz haza meg nem a pasizáson jár az eszed. Abból, hogy azt írod, hogyha szerelmes vagy vkibe, piszkál, tisztán látszik, hogy többször érezted magad szerelmesnek... 12 évesen azt sem tudod, mi az igazi szerelem, csak vonzódsz, elkezdtél érni, meg generálja az is azt, amit a haveroktól meg a tévében látsz, de egy olyan 14 éves korodig jobb, ha vársz vele... mert ugyan van, amikor a 12-13 éves kori randizás tényleg megáll a csókolózásnál meg a fagyizásnál, azért nem ez az átlag, főleg nem egy srácnál, ők arra hajtanak, hogy minél gyorsabban legyen meg az első... inkább várj, minthogy valami óriási hülyeséget csinálj. A stílusodból sajnos úgy érzem, hogy visszahúzás nélkül igenis belefutnál egy ilyenbe. "Jaj, már nem vagyok csecsemő, azt akarok csinálni, amit én akarok, nem tudok a srác nélkül élni, bezzeg a Katika már ezt csinálja és megteheti" - az ilyen típusú lányok járnak pórul a végén...
2012. dec. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!